وزیر بهداشت:
بیمارستان دیّر قابلیت افزایش 20 تخت دیگر دارد

27 ارديبهشت 1396
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ساختمان بیمارستان امام هادی دیّر (ع) دیّر به‌گونه‌ای طراحی‌شده است که قابلیت افزایش 20 تخت دیگر را دارد.

سید حسن قاضی‌زاده هاشمی در آیین افتتاح بیمارستان امام هادی دیّر «ع» دیّر گفت: دکتر روحانی یکی از اولویت‌های دولت تدبیر و امید را حوزه سلامت گذاشته بود و خوشبختانه در این حوزه موفقیت‌های خوبی داشته‌ایم و توانستیم با تلاش و زحمت همکارانمان آرامش و امید را در این حوزه برقرار کنیم.
وی اضافه کرد: پروژه‌ای که برای افتتاح و بهره‌برداری از آن حداکثر یک سال و نیم زمان نیاز دارد مایه شرمساری برای بخش‌های دولتی است که 28 سال به طول بینجامد و امروز خوشحالیم که با استقرار دولت تدبیر و امید و تلاش‌هایی که در این زمینه شد شاهد افتتاح بیمارستان 56 تختخوابی شهرستان دیّر هستیم.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به جمعیت 60 هزارنفری شهرستان دیّر گفت: اگر بخواهیم مطابق استانداردهای امروز ایران سهم این شهرستان از تخت‌های بیمارستانی محاسبه کنیم، حداقل 20 تخت دیگر باید به تخت‎‌های این بیمارستان اضافه شود.
وی اضافه کرد: برای 10 سال آینده آن‌طور که در برنامه‌های بهداشت و درمان پیش‌بینی کرده‌ایم، به ازای هزار نفر جمعیت 2 و  دودهم  تخت یعنی تقربیأ یک بیمارستان دیگر به همین تعداد و شاید بیشتر تخت بیمارستانی برای شهرستان دیّر نیاز است که امیدواریم امورات کشور به نحوی پیش رود که بشود همه این اهداف را محقق کرد.
قاضی‌زاده هاشمی برساخت بیمارستان نیمه‌کاره مجاور بیمارستان امام هادی دیّر «ع» نیز تأکید کرد و افزود: کار تمام نشده و ساختمان مجاور نیز بایستی ساخته شود و مراکز درمانگاهی اضافه شود تا مردم دیّر از خدمات بیشتر و بهتری در حوزه سلامت برخوردار شوند.
انتهای پیام/ ح.ن 3050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
وزیر     سفر.وزیر     وزیر.بهداشت        

تاریخ بروز رسانی:   27 ارديبهشت 1396

تعداد بازدید:   ۲۵

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران



ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >