رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان:
خدمات دندانپزشکی به مردم مناطق محروم شهرستان دشتستان ارایه می‌شود

15 امرداد 1396
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: خدمات دندانپزشکی به مردم مناطق محروم این شهرستان توسط کلینیک سیار دندانپزشکی ارایه می‌شود.

 به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، دکتر حسین دارابی در این خصوص اظهار کرد: یکی از مشکلات احاد جامعه بالا بودن هزینه‌های سنگین دندانپزشکی است و دراین‌بین مردم مناطق محروم با مشکلات بیشتری برای ترمیم دندان‌های خراب خودشان مواجه‌اند که بعضاً خیلی از آن‌ها، به خاطر هزینه‌های سنگین دندانپزشکی، عمر خودشان را با دندان‌های خراب سپری می‌کنند.
وی تصریح کرد: با توجه به پراکندگی و وسعت شهرستان دشتستان و در راستای ارایه خدمات درمانی رایگان به روستاها و مناطق محروم کلینیک سیار دندانپزشکی راه‌اندازی شده است که با مستقر شدن در این مناطق، خدمات دندانپزشکی رایگان به مردم ارایه می‌دهد.
 این مقام مسئول اظهار کرد: این کلینیک از یونیت‌های سیار مشتمل بر تمام تجهیزات دندان‌پزشکی می‌باشد که مأموریت آن، ارایه خدمات دندان‌پزشکی به مناطق دوردست و مدارس است و در آن علاوه بر کارهای تشخیصی، کارهای درمانی نیز انجام می‌شود.
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان خاطرنشان کرد: بیماران درصورتی‌که نتوانند در این کلینیک خدمات درمانی موردنیاز خود را دریافت کنند به مراکز خدمات جامع سلامت دهان و دندان ارجاع داده می‌شوند تا خدمات خود را دریافت نمایند.
دکتر حسین دارابی اظهار کرد: با این اقدام ارزشمند که از ابتکارات مسئولین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر می‌باشد و برای اولین بار در نظام سلامت کشور رخ‌داده است امیدواریم وضعیت بهداشت دهان و دندان شهرستان دشتستان بهبود یابد.
انتهای پیام/ س.غ 3030
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
خدمات.دندانپزشکی     مناطق.محروم     دکتر.حسین.دارابی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   15 امرداد 1396

تعداد بازدید:   ۶

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >