سرپرست بیمارستان امام حسین (ع) اهرم:
بخش‌های CCU و ICU بیمارستان امام حسین (ع) اهرم به‌زودی راه‌اندازی می‌شود

1 آبان 1396
سرپرست بیمارستان امام حسین (ع) اهرم گفت: راه‌اندازی بخش‌های CCU و ICU بیمارستان یکی از موارد مهم در برنامه‌های این بیمارستان است که به‌زودی محقق می‌شود.

دکتر نصرالله ملکی در دیدار با رییس شورای اسلامی شهر اهرم اظهار داشت: طرح تحول نظام سلامت یکی از مهم‌ترین طرح‌های اجراشده در تاریخ سلامت کشور است که در همین راستا اقدامات بسیاری به انجام رسیده و به‌راحتی می‌توان با یک مقایسه نسبت به قبل از اجرای طرح از برکات و اهمیت آن آگاه شد.
وی با اشاره به توسعه زیرساخت‌های بخش درمان در استان بوشهر و شهرستان تنگستان، افزود: فاز دوم بیمارستان امام حسین (ع) اهرم که شامل درمانگاه، اورژانس، دو اطاق عمل، اطاق عمل سرپایی و زایشگاه بوده به‌عنوان یکی از پروژه‌های مهم این شهرستان است که به امید خدا به‌زودی باید شاهد افتتاح آن باشیم.
 سرپرست بیمارستان امام حسین (ع) اهرم تصریح کرد: با افتتاح فاز دو بیمارستان، جذب پزشکان و متخصصین خدمات بیشتری به مردم عزیز شهرستان و حومه ارائه داده خواهد شد.
دکتر ملکی بیان کرد: راه‌اندازی بخش CCU و ICU بیمارستان یکی از موارد مهم در برنامه‌های این بیمارستان است که به‌زودی محقق می‌شود.
وی ادامه داد: یکی از مشکلات عمده ما نبود محل اقامت کافی جهت استقرار پزشکان متخصص غیربومی در این شهر است که با اخذ مجوز ساخت و ساخت دو واحد پانسیون از طرف دانشگاه علوم پزشکی، کمک بسیاری به جذب پزشکان می‌شود.
رییس شورای اسلامی شهر اهرم ضمن عرض تبریک انتصاب ملکی به‌عنوان سرپرست بیمارستان امام حسین (ع) اظهار داشت: با توجه به شناخت از دکتر ملکی و همچنین تجربه کاری وی در شهرستان امیدوارم که مشکلات درمانی این شهرستان به‌زودی برطرف شود.
عباس صبوری افزود: با حمایت‌های این شورا شاهد ارائه خدمات بیشتر و همچنین رضایت‌مندی مردم از خدمات درمانی بیمارستان امام حسین (ع) اهرم خواهیم بود.
انتهای پیام/ م.غ 1023

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
دیدار     دکتر.نصرالله.ملکی     بیمارستان.امام.حسین     شهرستان.تنگستان    

تاریخ بروز رسانی:   1 آبان 1396

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >