آغاز خدمات دندان‌پزشکی به اهالی 53 روستای دیر

9 آبان 1396
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: با آغاز به کار کلینیک سیار دندان‌پزشکی 53 روستای دارای سکنه شهرستان دیر از خدمات دندانپزشکی بهره‌مند می‌شوند.

مهندس احمد آخوندی در آیین شروع بکار کلینیک سیار دندان‌پزشکی اظهار کرد: وزارت بهداشت در دولت تدبیر و امید در یک اقدام ابتکاری کلینیک‌های سیار دندانپزشکی را برای ارائه خدمات سلامت دهان و دندان به مناطق محروم کشور فراهم کرده است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: تمامی 53 روستای دارای سکنه شهرستان دیر شناسایی‌شده است و کلینیک سیار دندانپزشکی به این مناطق اعزام و خدمات دندانپزشکی به ساکنان آن مناطق ارایه می‌شود.
مهندس احمد آخوندی افزود: کلینیک دندانپزشکی سیار مجهز به تمام امکانات دندانپزشکی و بااعتباری بالغ‌بر 3 میلیارد ریال خریداری‌شده است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر در خصوص خدمات قابل ارایه در کلینیک سیار دندانپزشکی گفت: جرم‌گیری و بروساژ، ترمیم و کشیدن دندان‌های شیری و دائمی، پالیوتومی، درمان پالپ زنده و رادیوگرافی تک دندان، فلورایدتراپی، فیشورسیلنت و درمجموع خدمات دندانپزشکی در سطوح اول و دوم را در مناطق روستایی شهرستان انجام خواهند داد.
مهندس احمد آخوندی تصریح کرد: یکی از ویژگی‌های خوب طرح کلینیک سیار دندانپزشکی امکان مشارکت دندان‌پزشکان داوطلب و خیرین برای ارایه خدمات دندانپزشکی است که شبکه بهداشت و درمان آمادگی لازم برای همکاری با این عزیزان دارد.
انتهای پیام/ ح.ن 3050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
کلینیک.سیار     دندانپزشکی     مهندس.احمد.آخوندی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر    

تاریخ بروز رسانی:   9 آبان 1396

تعداد بازدید:   ۶

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >