همایش بزرگ انقلابیون جوان استان در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر/گزارش تصویری

4 آذر 1396
همایش انقلابیون جوان استان به مناسبت 29 امین سالروز تشکیل بسیج دانشجویی و طلبه به همت بسیج دانشجویی بوشهر در سالن شهید بهشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در این همایش گفت: اگر دیروز برای دفاع از میهن اسلامی در ارتفاعات بازی دراز جنگ می‌کردیم و برای آزادی آن جان می‌دادیم، امروز هم جوانانی از همین خطه در ارتفاعات بازی دراز در حال خدمت و آبادانی آن منطقه بعد از زلزله اخیر هستند.
سردار علی رزمجو بابیان اینکه نقش دانشجو و استاد در تاریخ انقلاب نقشی بسیار ارزشمندی بوده است، گفت: با حضور استاد و دانشجو در جبهه‌های دفاع مقدس، علم، ایمان و شجاعت تجلی پیدا کرد و تبدیل به خاک‌ریز مستحکم و شکست‌ناپذیر شد.
وی از دوران دفاع مقدس با عنوان دانشگاهی آموزنده، یاد کرد و گفت: این دوران، عبرت‌هایی از عاشورای حسینی برای ما بود که صبر، استقامت و پایداری را با استفاده از تاریخ اسلام و صحرای کربلا در سرزمین‌های جمهوری اسلامی از کوه‌های سر به فلک کشیده غرب کشور و بیابان‌های گرم خوزستان تا آب‌های گرم خلیج‌فارس به منصه ظهور گذاشته شد.
گفتنی است در این همایش از دکتر حیدر عزیزنژاد برای همکاری در برگزاری اردوهای جهادی دانشجویان تقدیر به عمل آمد.
همچنین با اهدای لوح تقدیر از طرف سردار علی فضلی فرمانده قرارگاه راهیان نور و جانشین بسیج مستضعفین کشور و مسئول بسیج دانشجویی استان از محمد زبیری مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به‌عنوان نمونه برتر فعال در حوزه اردوهای راهیان نور و رضا ملاکی دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به‌عنوان رتبه اول و فعال در حوزه فضای مجازی تجلیل شد.
گردهمایی انقلابیون جوان استان بوشهر با عنوان «من انقلابی‌ام» پنجشنبه دوم آذرماه 96 با حضور دانشجویان بسیجی و انقلابی بوشهر، روسای دانشگاه‌ها و مسئولان دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه‌ها، اساتید و دبیران تشکل‌ها در سالن شهید بهشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد و در پایان این همایش از منتخبین و برگزیدگان بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان تقدیر شد.
انتهای پیام/ م.غ 1023
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
همایش.انقلابیون     بسیج.دانشجویی     فرمانده.سپاه     سردار.علی.رزمجو        

تاریخ بروز رسانی:   4 آذر 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >