پرسنل نمونه بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر تجلیل شدند

2 دی 1396
در آیینی با حضور جمعی از مدیران درمانی بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر و دبیر ستاد اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از پرسنل نمونه این بیمارستان تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر، رئیس بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر در حاشیه این مراسم گفت: بالغ‌بر 130 نفر پرستار و پرسنل اداری در بخش‌های مختلف این مرکز درمانی به بیماران خدمت ارائه می‌کنند و برپایی این مراسم برای تجلیل از این قشر زحمتکش، کمترین قدردانی از زحمات شبانه‌روزی این عزیزان است.
دکتر حسین هوشمند افزود: تیم مدیریتی بیمارستان در جهت حفظ تکریم و تقدیر از پرسنل هر 3 ماه یکبار از پرسنل نمونه بخش‌های درمانی و اداری تقدیر می‌نماید که در همین راستا 3 ماه گذشته از پرسنل رادیولوژی تقدیر به عمل آمد.
وی تصریح کرد: بيمارستان امام هادی (ع) از زمان افتتاح با يك برنامه‌ریزی مدون، واقع‌بینانه همراه با اولویت‌بندی و پذيرش فشارهاي وارده بر كاركنان خود سعي نمود فشار كمتري به مردم وارد شود.
دکتر حسین هوشمند افزود: همكاران در بيمارستان امام هادی (ع) دیر با برگزاري جلسات و کمیته‌های متعدد، مستمر و منظم به‌طور ماهيانه و با همفكري و مشورت مشكلات را شناسايي و جهت مرتفع نمودن آن تمام تلاش خود را به کار بسته‌اند.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین مجتبی احمدی، دبیر ستاد اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز از پرستاران و نقش آنها در خدمت‌رسانی به مردم تقدیر کرد.
در این مراسم از تعدادی پرسنل درمانی و اداری، دو پزشک نمونه بیمارستان امام هادی (ع) و یک پزشک نمونه که احیای موفق داشتند تقدیر شد.
انتهای پیام/ ع.الف- 5010
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelationکلمات کلیدی:
تجلیل     دکتر.حسین.هوشمند     حجت‌الاسلام‌والمسلمین.مجتبی.احمدی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر        

تاریخ بروز رسانی:   2 دی 1396

تعداد بازدید:   ۱۹

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >