دورهمی قرآنی در مقبره شیخ حسین چاه کوتاهی با حضور پرشور دانشجویان برگزار شد

2 دی 1396
دومین دورهمی قرآنی و تفریحی مرکز قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در مقبره شیخ حسین چاهکوتاهی با حضور پرشور دانشجویان برگزار شد.

در این همایش قرآنی و تفریحی که در محل مقبره شیخ حسین چاهکوتاهی و استاد منوچهر آتشی در محله امامزاده بوشهر برگزار شد، ابتدا دانشجویان نماز مغرب و عشا را به جماعت اقامه کردند، سپس سید عباس حسینی، حافظ کل قرآن کریم به تلاوت آیاتی چند از کلام‌الله مجید پرداخت.
در ادامه استاد ملکوتی، از استادان گروه معارف اسلامی دانشگاه، به بیان سبک و شیوه زندگی دانشجویی پرداخت و از دانشجویان خواست برای کامیابی و سعادتمندی به قرآن و اهل‌بیت (ع) متمسک شوند.
در این جنگ قرآنی، دکتر عارف زاده مدیر فرهنگ‌سرای شیخ حسین چاهکوتاهی بوشهر نیز در بازدید میدانی دانشجویان به قدمت و تاریخچه این مکان باستانی اشاره کرد و از مجاهدت‌ها و دلاور مردی‌های شیخ حسین چاهکوتاهی و یارانش مطالبی ایراد کرد.
سپس یکی از هنرمندان و مجریان طنزپرداز استان با اجرای زیبای خود فضای گرم و صمیمی را به وجود آورد و در ادامه دانشجویان در دو بخش ایستگاه مشاعره و نقاشی به رقابت پرداختند و به برگزیدگان هدایایی تقدیم شد.
گفتنی است مسابقه عکاسی از جلوه‌های زیبای این برنامه بین دانشجویان برگزار شد که پس از داوری و ارزیابی آثار به عکاسان ممتاز هدایایی داده خواهد شد.
در پایان این دورهمی قرآنی و تفریحی، دانشجویان در طبقه فوقانی فرهنگسرا به‌صرف ضیافت شام پرداختند.
انتهای پیام/ س. ر

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
دورهمی.قرآنی     همایش     معاونت.دانشجویی.فرهنگی        

تاریخ بروز رسانی:   2 دی 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >