پرستاران شهرستان دیلم تجلیل شدند

4 بهمن 1396
با حضور مسئولان شهرستانی و به مناسبت روز پرستار، از پرستاران بیمارستان بقیه‌الله الاعظم (عج) شهرستان دیلم تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دیلم، با حضور امام‌جمعه دیلم ، فرماندار و مسئولان شهرستان از پرستاران بیمارستان بقیه‌الله الاعظم شهرستان دیلم تجلیل شد.
حجت‌الاسلام سید ابوالحسن حسینی بوشهری امام‌جمعه دیلم در حاشیه این مراسم ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن میلاد باسعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار و تشکر از مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان و رییس بیمارستان دیلم در برگزاری چنین برنامه‌ای از پرستاران خواست در تمام‌کارها اسوه صبر و مقاومت زینب کبری (س) را سرمشق خود قرار دهند.
فرماندار دیلم نیز در حاشیه این آیین ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن میلاد باسعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار گفت: بی‌شک تعیین سالروز ولادت زینب کبری (س) به‌عنوان روز پرستار، ادای احترام به پرستارانی است که با مهربانی‌شان مرهمی برای بیماران و تلاششان وسیله‌ای برای بازگشت مجدد نعمت بزرگ سلامتی به آنان است.
حسن اسماعیلی افزود: رضایت مردم از شیوه ارایه خدمات بهداشتی و درمانی در مراکز شهرستان دیلم و اعتماد آن‌ها به مجموعه درمانی، نشان از عملکرد مثبت، احساس مسئولیت و ایثار پرستاران ما است.
وی بیان کرد: از ابتدای این دولت توسعه بیمارستان دیلم به همراه بخش‌های آن به‌خوبی انجام‌گرفته است و ان‌شاءالله با کمک خیرین، برنامه‌هایی جهت خرید دستگاه و توسعه دیگر بخش‌های بیمارستان را در برنامه داریم.
محمود ذاکری سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم نیز ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن میلاد باسعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار گفت: پرستاری هنری بی‌نظیر و تخصصی است.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم، فرماندار شهرستان دیلم به همراه معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری، بخشدار مرکزی، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم با حضور در بیمارستان بقیه‌الله الاعظم (عج) از پرستاران این بیمارستان تجلیل کردند.

 
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
تجلیل     بیمارستان.بقیه‌الله     حجت‌الاسلام.سیدابوالحسن.حسینی.بوشهری     فرماندار     حسن.اسماعیلی     شهرستان.دیلم    
   

تاریخ بروز رسانی:   4 بهمن 1396

تعداد بازدید:   ۷

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >