همزمان با دهه مبارک فجر؛
ارایه خدمات چشم‌پزشکی رايگان در کلینیک تخصصی شهرستان دیلم

15 بهمن 1396
خدمات چشم‌پزشکی و عينک رايگان با همكاری بسيج جامعه پزشكي استان بوشهر، دانشگاه علوم پزشکی و شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم و خیر حوزه سلامت، در کلینیک تخصصي بقیه‌الله الاعظم (عج) دیلم ارایه شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم، معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار دیلم ضمن تبریک ایام‌الله دهه فجر و تشکر از تلاش‌های مجموعه شبکه بهداشت درمان شهرستان دیلم گفت: خدمت به مردم در مناطق محروم از اهدافی است که مجموعه شبکه بهداشت و درمان باافتخار در این حوزه گام‌های مؤثر و ارزشمندی برداشته و منشأ خدمات‌دهی به مردم بوده است.
محمد طاهری افزود: تلاش مجاهدانه کلیه عوامل، خصوصاً بسیج جامعه پزشکی در ارایه خدمات چشم‌پزشکی رایگان ویژه افراد بی‌بضاعت شایسته تقدیر است.
معاون درمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر نیز گفت: رفع محرومیت‌ها و ارایه خدمات بیشتر به افراد محروم جامعه، ترویج فرهنگ و روحیه بسیجی و پیشگیری از بروز بیماری ازجمله مهم‌ترین اهداف پزشکان و افراد حاضر در تیم است که در روزهای حضور در مناطق محروم در خدمت افراد نیازمند جامعه باشند.
محمد حیدری اضافه کرد: این اقدام در راستای خدمت‌رسانی و حمایت از بیماران نیازمند مناطق محروم هم‌چنین ارتقای سلامت جامعه انجام می‌شود.
معاون درمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر اظهار داشت: برای تعدادی بالغ‌بر ۱۲۰ نفر خدمات چشم‌پزشکی انجام شد که از این تعداد ۲۰ نفر جهت جراحی رایگان چشم ارجاع داده شدند و به ۶۰ نفر از مراجعه‌کنندگان که به عینک نیاز داشتند عینک اهدا گردید و همچنین حدود ۵۵ نفر دارودرمانی شدند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم نیز گفت: هدف از این اقدام که با همکاری بسیج جامعه پزشکی، دانشگاه علوم پزشکی استان و خیر حوزه سلامت صورت پذیرفت، کمک به اقشار آسیب‌پذیر جامعه و افرادی است که امکان دسترسی به مراکز درمانی تخصصی را ندارند.
محمود ذاکری در ادامه از زحمات بسیج جامعه پزشکی و کلیه دست‌اندرکاران برگزاری این برنامه تقدیر و تشکر کرد.
در آیینی معاون عمرانی فرماندار، سرپرست شبکه بهداشت و درمان، رییس بیمارستان بقیه‌الله الاعظم (عج) و نماینده سپاه پاسداران شهرستان دیلم با حضور در کلینیک تخصصی بقیه‌الله الاعظم(عج)  از تیم چشم‌پزشکی بسیج جامعه پزشکی تجلیل به عمل آوردند.
گفتنی است کلیه اعمال جراحی چشم افراد به‌صورت کاملاً رایگان بوده است.

انتهای پیام/ م.ب 3060

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
دهه.فجر     کلینیک.تخصصی     محمد.حیدری     محمود.ذاکری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیلم    
   

تاریخ بروز رسانی:   15 بهمن 1396

تعداد بازدید:   ۱۴

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >