کمیته خدمات بهداشتی، سلامت و محیط‌زیست ویژه سفرهای نوروزی شهرستان دیلم تشکیل شد

2 اسفند 1396
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم گفت: به‌منظور ساماندهی، توسعه و نظارت بر رعایت بهداشت در مراکز عمومی، پذیرایی و اقامتی و همچنین مجتمع‌های بین‌راهی و نیز کنترل و نظارت بر صنوف مختلف، کمیته خدمات بهداشتی، سلامت و محیط‌زیست ویژه سفرهای نوروزی تشکیل‌شده است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم، محمود ذاکری ضمن تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه، اظهار داشت: شبکه بهداشت و درمان شهرستان، درصدد آن است تا باهم افزایی و تعامل با سایر ادارات شهرستان در ایام نوروز، فضایی امن از لحاظ بهداشتی و حوادث ناگهانی که تهدیدی برای مسافران نوروزی است را ایجاد نماید.
وی افزود: همچون سنوات قبل از نیمه دوم اسفند برنامه‌های خود را به عرصه اجرا خواهیم گذاشت و این امر تا نیمه فروردین‌ماه ادامه میابد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم تصریح کرد: در بخش پیش بیمارستانی و ارائه خدمات فوری در جهت حفظ سلامت جانی مسافران نوروزی، آمبولانس‌ها را به همراه کادر مجرب اورژانس شهری در محورهای ورودی و خروجی شهرستان مستقر می‌نماییم.
فاطمه علیمرادی کارشناس مسئول واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان دیلم نیز اظهار داشت: تیم‌های ضربت بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم نیز با نظارت بر آب شرب مصرفی و مراکز توزیع آب آشامیدنی به‌خصوص در اماکن عمومی، مدارس و مساجد، تشدید نظارت بر عرضه مواد غذایی در مکان‌های اسکان مسافران به‌خصوص کمپ‌ها و پارک‌ها، نظارت بر وضعیت بهداشتی حمام‌های عمومی و سرویس‌های بهداشتی به مردم و مسافرین نوروزی خدمت ارایه خواهند داد.

انتهای پیام/ م.ب 3060

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelationکلمات کلیدی:
سفرهای.نوروزی     محمود.ذاکری     فاطمه.علیمرادی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیلم    

تاریخ بروز رسانی:   2 اسفند 1396

تعداد بازدید:   ۱۹

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >