سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان:
توجه به مسائل بهداشتی و درمانی زندانیان مورد تأکید شبکه بهداشت و درمان دشتستان می‌باشد

21 اسفند 1396
سرپرست شبکه بهداشت و درمان و درمان شهرستان دشتستان گفت: توجه به مسائل بهداشتی و درمانی کارکنان اداره زندان‌ها و زندانیان مورد تأکید شبکه بهداشت و درمان دشتستان می‌باشد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، مهندس ماریا خویش دوست عنوان داشت: ارتقای سطح سلامت کارکنان اداره زندان‌ها و زندانیان صرفاً مختص به اجرای برنامه‌های درمانی نیست و عوامل متعددی چون آموزش‌های مؤثر و آگاه‌سازی نسبت به انتشار بیماری‌های واگیردار و نوپدید نیز در آن تأثیرگذار است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان و درمان شهرستان دشتستان افزود: با جلسات هم‌اندیشی برگزارشده و بررسی‌های اولیه انجام‌شده از مسایل بهداشتی و درمانی اداره زندان شهرستان دشتستان، مراقبت‌های بهداشتی و درمانی گروه هدف اداره زندان شهر برازجان به‌صورت مستمر توسط مرکز خدمات جامع سلامت شهید فرهی انجام می‌شود.
مهندس ماریا خویش دوست تصریح کرد: توجه به مسایل بهداشتی و درمانی کارکنان و زندانیان اداره زندان شهر برازجان، مورد تأکید شبکه بهداشت و درمان دشتستان می‌باشد و از مهم‌ترین اهداف ما از اجرای این برنامه، آگاهی دادن و تغییر نگرش صحیح نسبت به‌سلامت و بیماری در بین زندانیان و سوق دادن زندانیان به سمت رفتارهایی است که موجب کاهش خطر بیماری‌ها و کاهش آسیب رفتارهای پرخطر را در بین زندانیان فراهم می‌سازد.
گفتنی است که پزشک و مراقب سلامت مرد، کارشناس تغذیه، کارشناس بهداشت محیط و سلامت روان مرکز خدمات جامع سلامت شهید فرهی به مناسبت هفته سلامت مردان ایرانی مراقبت‌های بهداشتی و درمانی، رییس و کارکنان اداره زندان را انجام و ثبت سامانه الکترونیک سیب کردند.


انتهای پیام/ س.غ 3030

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
زندانیان     مهندس.ماریا.خویش‌دوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   21 اسفند 1396

تعداد بازدید:   ۷

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >