سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان:
مجمع عمومی مسئولان فنی کارخانه‌ها و کارگاه‌های تولیدی دشتستان ثبت شود

21 اسفند 1396
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: برای ثبت مجمع عمومی مسئولان فنی کارخانه‌ها و کارگاه‌های تولیدی شهرستان دشتستان، پیگیری‌های لازم صورت گیرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، مهندس ماریا خویش دوست در نشست با مسئولان فنی کارخانه‌ها و کارگاه‌های تولیدی دشتستان اظهار داشت: مسئول فني به فردي گفته می‌شود که داراي شرايط لازم جهت کنترل و نظارت بر توليد در کارگاه‌ها و کارخانه‌های با مدرك تحصيلي حداقل کارشناسي رشته‌های مرتبط با صنعت غذا و آرایش و بهداشتی باشد.
وی تصریح کرد: مسئول فني بايد به‌صورت فعال در ساعات توليد و بسته‌بندی در کارخانـه یا کارگاه حضورداشته باشـد و امـور مربوطـه را نظارت و سرپرستي نمايد و در واقع یک مسئول فنی به‌عنوان مدیر در کارخانه‌ها فعالیت می‌کند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان دشتستان بیان داشت: مسئولان فنی باید به قوانین نوین در رشته‌های کاری خود مجهز باشند و بتوانند این قوانین را در تولیدات کارخانه‌ها و کارگاه‌های تولیدی اجرا کنند.
مهندس خویش دوست ثبت مجمع عمومی مسئولان فنی دشتستان را مورد تأکید قرار داده و ابراز داشت: ثبت مجمع عمومی مسئولان فنی دشتستان یک ضرورت است و باید با جدیت دنبال شود.
وی خاطرنشان کرد: باید با ثبت مجمع عمومی شهرستان و با توجه به پتانسیل‌های موجود در دشتستان تلاش کنیم جزو نمونه‌های استان باشیم و این دور از دسترس نیست.
مهندس خویش دوست افزود: گام دوم بعد از ثبت مجمع، تشکیل و ثبت صندوق مجمع است که باید با ترکیبی از حقوقدان و حسابدار فرا مجمع تشکیل شود و ترجیحاً افراد عضو صندوق، خارج از مجمع انتخاب شوند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان تأکید کرد: مسئولان فنی کارخانه‌ها و کارگاه‌های شهرستان از جانب شبکه بهداشت و درمان حمایت می‌شوند و تا آنجا که ممکن است تلاش می‌کنیم فضای لازم برای تشکیل جلسات و غیره را در اختیار مجمع قرار دهیم.
گفتنی است نشست سرپرست شبکه بهداشت و درمان با مسئول فنی کارخانه‌ها و کارگاه‌های تولیدی باهدف تشکیل مجمع عمومی تشکیل شد.
انتهای پیام/ س.غ 3030

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
مهندس.ماریا.خویش‌دوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   21 اسفند 1396

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >