اردوی راهیان نور دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد

23 اسفند 1396
اردوی راهیان نور دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور بیش از یک‌صد نفر از دانشجویان در مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در جنوب کشور برگزار شد.

به گزارش مفدا بوشهر اردوی دانشجویان پسر دانشگاه از 2 تا ۱۲ اسفندماه و اردوی دانشجویان دختر از 16 تا 19 اسفند برگزار شد و در این اردوها دانشجویان، از معراج شهدای اهواز، مناطق عملیاتی شوش، فتح المبین، فکه، کانال کمیل، هویزه، هورالعظیم، طلاییه، نهر خین، شلمچه و اروندکنار بازدید کردند.
 ازجمله کارهای فرهنگی صورت گرفته در این اردو، تهیه و توزیع ویژه‌نامه تلنگر، بروشور معرفی کتاب، توزیع انواع کارت‌های تزیینی توسط واحد خواهران، برگزاری انواع مسابقات عکاسی، خاطره‌نویسی، نشریه و اهدای جوایز به برندگان در پایان سفر بود.
تأکید ویژه تیم فرهنگی اردوی راهیان نور ۹۶، گسترش تفکر صحیح و کارآمد از مهدویت در بین دانشجویان بود که در قالب انواع مسابقات، کتاب‌های معرفی شده، نشریه، کلیپ‌ها و صوت‌های پخش‌شده در اتوبوس و دیگر مناطق بود.
 ازجمله برنامه‌هایی که قبل از شروع اردوی راهیان نور در سطح دانشگاه انجام شد؛ فضاسازی محیط دانشگاه و ایجاد غرفه راهیان نور، اکران فیلم تحسین شده ویلایی‌ها در سالن شهید بهشتی و برگزاری برنامه عاشقان نور با روایتگری، مداحی و پخش کلیپ‌های دفاع مقدس در مسجد نبی اکرم (ص) دانشگاه بود.
انتهای خبر/ س.ر 2050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
اردوی.دانشجویی     معاونت.دانشجویی.فرهنگی        

تاریخ بروز رسانی:   23 اسفند 1396

تعداد بازدید:   ۶

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >