امام‌جمعه دیلم:
ظرفیت خیرین برای توسعه زیرساخت‌های سلامت دیلم استفاده شود

4 ارديبهشت 1397
امام‌جمعه دیلم گفت: ظرفیت خیرین برای توسعه زیرساخت‌های سلامت دیلم استفاده شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم، حجت‌الاسلام سید ابوالحسن حسینی بوشهری در جمع کارکنان شبکه بهداشت دیلم ضمن تبریک اعیاد شعبانیه بیان کرد: شهرستان دیلم از پتانسیل خوبی در حوزه خیرین برخوردار است و این خیرین عزیز در زمینه سلامت فراتر از حد انتظار ظاهرشده‌اند.
وی افزود: اقدامات بسیار خوبی در بخش سلامت شهرستان صورت گرفته و امیدواریم به‌زودی به آن سطح آرمانی که درخور شأن مردم عزیزمان است نیز برسیم.
امام‌جمعه دیلم اضافه کرد: هیچ‌گاه مؤمن نباید به داشته‌هایش بسنده کند، به فرمایش امام حسین (ع)، مؤمن باید هدف متعالی داشته باشد. امام خمینی (ره) در فرمایشات خود اشاره می‌کردند که خود را ازلحاظ معنوی با بالادستی‌ها مقایسه کنید و ازنظر مادی با پایین‌دستی‌ها.
حجت‌الاسلام حسینی بوشهری افزود: در دولت‌های یازدهم و دوازدهم توجه ویژه‌ای به بخش سلامت شده است و وزیر بهداشت بابت خدمات ارزنده‌ای که ارائه داده بارها مورد تأیید مقامات و شخصیت‌های بزرگ نظام قرارگرفته است اما شأن مردم بیش از این‌ها است و هرچه در این راه به مردم خدمت شود، کافی نیست.
امام‌جمعه دیلم خاطرنشان کرد: شهرستان دیلم از پتانسیل خوبی در حوزه خیرین برخوردار است و این خیرین عزیز در زمینه سلامت فراتر از حد انتظار ظاهرشده‌اند.
وی افزود: وظیفه ما مسئولین است که ظرفیت و زمینه مناسب را فراهم کنیم تا با مشارکت‌های خیرین به آن سطح مطلوب و درخور شأن مردم دست‌یابیم.
حجت‌الاسلام حسینی بوشهری تصریح کرد: مسئولین بهداشت و درمان باهم افزایی و انسجام، همگام با مردم در راستای پیشبرد اهداف کلان حوزه سلامت حرکت کنند.
بهبود شاخص‌های سلامت در دیلم
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم نیز با تقدیر از حسن توجه امام‌جمعه دیلم به حوزه سلامت بیان کرد: از اینکه کما فی السابق در هفته سلامت در کنار ما هستند بی‌نهایت سپاسگزاریم.
محمود ذاکری گفت: همان‌طور که مستحضر هستید، یکم اردیبهشت‌ماه لغایت هفتم اردیبهشت‌ماه به‌عنوان هفته سلامت نام‌گذاری شده است.
وی اضافه کرد: هفته سلامت رویداد مهمی است برای همه جهادگران عرصه بهداشت و درمان به آن دلیل که تمامی فعالیت‌هایی که در راستای توسعه پایدار انجام‌گرفته، مورد بازبینی قرارمی‌گیرد.
ذاکری افزود: ما در هفته سلامت، آن انتظاراتی که مردم از ما دارند را موردبررسی قرار می‌دهیم و با توان مضاعف و یک برنامه‌ریزی مناسب در پاسخگویی به این انتظارات سیاست‌گذاری می‌کنیم.
تجهیز بیمارستان دیلم
رییس بیمارستان بقیه‌الله الاعظم (عج) شهرستان دیلم به تجهیز بیمارستان و اضافه شدن دستگاه‌های موردنیاز مردم اشاره کرد و گفت: شهرستان ما ازلحاظ جغرافیایی در یک نقطه استراتژیک قرارگرفته و دروازه ورودی استان بوشهر است.
دکتر ابراهیم قنواتی افزود: با توجه به بالا بودن آمار سوانح رانندگی در این نقطه، لازم است که بیمارستان به دستگاه سی‌تی‌اسکن تجهیز شود و از اعزام بیماران به شهرهای مجاور جلوگیری شود و بیماران در شهرستان، دوره درمانی خود را طی کنند.
در پایان امام‌جمعه دیلم با اشاره به حضور آیت‌الله حسینی بوشهری نماینده مردم در مجلس خبرگان رهبری و نماینده مردم حجت‌الاسلام خدری طی روزهای آتی در شهرستان گفت: ان شاالله کمبودها توسط مسئولین گرامی شهرستان مطرح و پیگیری خواهد شد.
به مناسبت هفته سلامت، سرپرست و پرسنل شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم به همراه رییس بیمارستان بقیه‌الله الاعظم (عج) شهرستان دیلم با امام‌جمعه معزز شهرستان دیدار کردند.
انتهای پیام/ م.ب 3060
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
امام.جمعه     حجت‌الاسلام.سیدابوالحسن.حسینی‌بوشهری     محمود.ذاکری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیلم        

تاریخ بروز رسانی:   4 ارديبهشت 1397

تعداد بازدید:   ۲۶

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >