سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان:
ارتقای سلامت دانش آموزان از برنامه‌های مشترک شبکه بهداشت و درمان و آموزش‌وپرورش است

17 ارديبهشت 1397
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: ارتقای سلامت دانش آموزان از برنامه‌های مشترک شبکه بهداشت و درمان و آموزش‌وپرورش شهرستان دشتستان است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، مهندس ماریا خویش‌دوست در نشستی گرامیداشت مقام معلم در آموزش‌وپرورش شهر برازجان افزود: طبق تفاهم‌نامه‌ای که بین وزارت بهداشت و آموزش‌وپرورش به امضا رسیده است، طرفین در جهت برنامه‌ریزی، اجرا، پايش و ارزشيابي مداخلات موردنیاز برای آموزش رسمي و فوق‌برنامه به دانش آموزان به‌منظور توانمندسازي آن‌ها در زمينه مراقبت از سلامت خود، پیشگیری از رفتارهای پرخطر و آسیب‌های اجتماعی، خودمراقبتی و تبادل اطلاعات و تجارب موجود در زمینه سلامت و ايمني مدارس همکاری خواهند کرد.
وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه در سال تحصیلی 97-96 اقدامات بهداشتی و برنامه‌های مشترک انجام‌گرفته در مدارس دشتستان مطلوب بوده و بازخورد پایش و ارزشیابی اقدامات به هر دو سازمان ارسال‌شده است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان اظهار داشت: مشارکت و همکاری در توسعه برنامه‌های پیشگیری از رفتارهای پرخطر و آسیب‌های اجتماعی در مدارس و كمك به توانمندسازی اولياء، مدارس و معلمان و دبيران براي ارتقاي سلامت روح و روان دانش آموزان از برنامه‌های مشترک ما در این سال‌ها بوده است و امیدواریم به اهدافمان در حوزه بهداشت و سلامت دست‌یابیم.
رییس آموزش‌وپرورش شهرستان دشتستان نیز ضمن تأکید بر همکاری بسیار خوب اداره آموزش‌وپرورش و شبکه بهداشت و درمان در زمینه‌های بهداشتی،  تعامل بین این دو اداره را نمونه بارز همکاری بین بخشی مؤثر ارزیابی نمود و خواستار ادامه این همکاری شد.
سید حسن لواسانی فرد افزود: ما با شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان ارتباط بسیار نزدیک و خوبی داریم و مراقبین سلامت در مدارس در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی مانند (فلورایدتراپی) فعالیت چشمگیری داشته‌اند.
وی تصریح کرد: مدارس بستر بسیار مناسبی برای ترویج فرهنگ سلامتی می‌باشند و برای رسیدن به این هدف تمام جامعه باید بسیج شوند و تا بتوانیم شاهد نهادینه شدن سبک زندگی سالم در تمامی خانواده‌ها باشیم.
گفتنی است، در این نشست ضمن تبریک هفته گرامیداشت مقام معلم، از رییس و تیم بهداشت و سلامت آموزش‌وپرورش شهر برازجان با اهدای گل و لوح یادبود توسط سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان تقدیر شد.
انتهای پیام/ س.غ- 3030
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
نشست     مهندس.ماریا.خویش‌دوست     سیدحسن.لواسانی‌فرد     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   17 ارديبهشت 1397

تعداد بازدید:   ۵

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >