پیام تبریک رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

26 ارديبهشت 1397
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر در پیامی فرا رسیدن روز جهانی ارتباطات و هفته روابط عمومی را به فعلان این عرصه تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:
"بسمه‌تعالی
ایجاد آرامش و کاستن از تنش‌های اجتماعی، پیوند افراد با حوزه‌های مختلف ارائه‌دهنده خدمات سلامت در استان و افزایش سطح سواد سلامت جامعه از رسالت‌هایی است که بر دوش روابط عمومی گذاشته‌شده است.
امروزه روابط عمومی تنها یک واحد کوچک تشریفاتی و اجرایی نیست بلکه نقش مشورتی و مدیریتی در ارتقا و پیشرفت هر سازمانی را ایفا می‌کند و بدون روابط عمومی هیچ فعالیتی از آن سازمان در جامعه و افکار عمومی منعکس نمی‌شود، افتخار می‌کنیم که حوزه روابط عمومی در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر کاملاً تخصصی است و این نشان از وجود دیدگاه ویژه و فنی برای ایجاد پل‌های ارتباطی با مردم به‌منظور افزایش آگاهی و جلب رضایتمندی عمومی از خدمات بی‌شمار حوزه سلامت استان است.
فرا رسیدن روز جهانی ارتباطات و هفته روابط عمومی فرصت مناسبی است تا به تبیین نقش واقعی و اثرگذار روابط عمومی در سطح جامعه پرداخته شود، برای دستیابی به این هدف، لازم است با نگاه نقادانه و منصفانه به راه پرفرازونشیبی که پشت سر گذاشته‌شده نگاه کرده و به ترسیم چشم‌اندازی روشن برای آینده و برنامه‌های پیش رو بپردازید.
این روز را به‌تمامی کارشناسان زحمتکش روابط عمومی در حوزه ریاست دانشگاه، معاونت‌ها، شبکه‌ها، بیمارستان‌ها مرکز بهداشت شهرستان و مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی که از یک‌سو با مردم و از سوی دیگر پل ارتباطی بین مدیران و کارکنان حوزه سلامت در سراسر استان بوشهر هستند تبریک عرض نموده و از زحمات شما فعالان این عرصه تقدیر و تشکر می‌نمایم.
توفیقات روزافزون شما را از خداوند بزرگ مسئلت دارم.
دکتر سعید کشمیری
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر
27 اردیبهشت 1397"
انتهای پیام/ م.پ-1025
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
پیام.تبریک     روز.روابط.عمومی     روز.ارتباطات     دکتر.سعید.کشمیری    

تاریخ بروز رسانی:   26 ارديبهشت 1397

تعداد بازدید:   ۲۷

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >