به مناسبت هفته بدون دخانیات؛
برنامه‌هایی با شعار قلیان سمی برای سلامت خانواده در شهرستان دیلم در حال برگزاری است

12 خرداد 1397
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم، به مناسبت هفته بدون دخانیات نمایشگاه، کلاس‌های آموزشی و برنامه‌هایی با شعار قلیان سمی برای سلامت خانواده در شهرستان دیلم در حال برگزاری است.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم گفت: هدف اصلی از برگزاری کلاس‌های آموزشی و برنامه‌های هفته بدون دخانیات محافظت از نسل فعلی و آینده در برابر مشکلات اجتماعی، اقتصادی و محیطی ناشی از مصرف و در معرض آلودگی‌های ناشی از دود دخانیات است.
محمود ذاکری افزود: هدف اصلی از برگزاری کلاس‌های آموزشی و برنامه‌های هفته بدون دخانیات محافظت از نسل فعلی و آینده در برابر مشکلات اجتماعی، اقتصادی محیطی ناشی از مصرف و در معرض آلودگی‌های ناشی از دود دخانیات است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم عنوان داشت: یکی از اهداف مهمی که در هفته ملی بدون دخانیات دنبال می‌کنیم آن است که بااطلاع رسانی و حساس سازی شهروندان نسبت به موضوع دخانیات و سلامت خانواده و همچنین جلب مشارکت‌های مردمی در راستای فرهنگ‌سازی جهت کاهش مصرف دخانیات گام برداریم.
وی اضافه کرد: در 4 مرکز خدمات جامع سلامت شهرستان نمایشگاه‌ها با موضوع هفته بدون دخانیات دایر هستند و همکاران ما در مراکز پذیرای عموم مردم می‌باشند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم عنوان داشت: در این برنامه‌ها موضوعاتی به‌مانند مضرات قلیان در جوانان، سلامت معنوی و دوری از قلیان و مواد دخانی، رابطه بین مصرف قلیان و سرطان‌ها، جوانی سالم بدون سیگار و قلیان به مردم ارائه می‌شود.
 
انتهای پیام/ م.ب 3060
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
هفته.بدون.دخانیات     محمود.ذاکری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیلم    

تاریخ بروز رسانی:   12 خرداد 1397

تعداد بازدید:   ۴

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >