سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان:
فعالین اجتماعی می‌توانند در فرهنگ‌سازی و آموزش مردم نقش مؤثری ایفا کنند

13 خرداد 1397
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: فعالین اجتماعی به‌عنوان سفیران سلامت می‌توانند در فرهنگ‌سازی و آموزش مردم در تمامی حوزه‌ها به توسعه شهری کمک کنند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان،  مهندس ماریا خویش‌دوست در نشست با جمعی از فعالین اجتماعی شهرستان دشتستان ضمن تشکر و قدردانی از فعالین و نخبگان اجتماعی شهرستان افزود: با روی کار آمدن سازمان‌های مردم‌نهاد و فعالین اجتماعی انتظار داریم، به‌صورت تخصصی و علمی به بیان مشکلات بپردازند و افراد متخصص و نخبه در هر حوزه‌ای در کنار مسئولین باشند و با ارائه راهکارهای علمی و عملی موانع و چالش‌ها را بررسی نمایند و به حل معضلات در همه زمینه‌ها با مسئولین همکاری داشته باشند.
وی اظهار داشت: شهرستان دشتستان با نهایی کردن سند جامع سلامت و بیان 5 مشکل عمده و اصلی شهرستان، به همکاری فعالین اجتماعی و افراد نخبه‌ای که بتوانند دلسوزانه ما را در رسیدن به اهدافمان که همان عدالت در سلامت است نیازمندیم.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان: شبکه بهداشت و درمان شهرستان در نظر دارد با تشکیل ثمن‌های سلامت ‌به بررسی مشکلات و معضلاتی که سلامتی مردم را تهدید می‌کند، به‌صورت تخصصی و علمی بپردازد.
مهندس خویش‌دوست اولین قدم برای داشتن فرهنگ سلامتی را، ارتقاء آگاهی و آموزش مردم بیان کرد و عنوان داشت: این در سایه همکاری فعالین اجتماعی و نخبگان شهرستان میسر خواهد شد.


انتهای پیام/ س.غ/3030
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
نشست     فعالین.اجتماعی     مهندس.ماریا.خویش‌دوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   13 خرداد 1397

تعداد بازدید:   ۴

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >