برای ریشه‌کنی معضل اعتیاد، مشارکت همه آحاد جامعه ضروری است

19 خرداد 1397
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم گفت: اعتیاد امری جدی در جامعه است و برای ریشه‌کنی آن، مشارکت همه آحاد جامعه ضروری است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم، محمود ذاکری در نشست هم‌اندیشی فرماندهی نیروی انتظامی و مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم با موضوع مواد مخدر افزود: یکی از برنامه‌های حوزه سلامت پیشگیری از سوءمصرف مواد مخدر است.
وی تصریح کرد: با برنامه‌ریزی صحیح در زمینه پیشگیری از سوءمصرف مواد مخدر و از طریق آگاه‌سازی و اطلاع‌رسانی آموزنده به اقشار نوجوان و جوان در شهرستان باید با گسترش ریشه اعتیاد مقابله شود.
ذاکری افزود: همکاری همه سازمان‌ها و استفاده از ظرفیت‌های موجود در شهرستان برای اجرای برنامه جامع عملیاتی و مصون‌سازی از گسترش اعتیاد امری ضروری است.
فرماندهی نیروی انتظامی نیز در خصوص تهدیدات و آسیب‌های اجتماعی که اعتیاد را به همراه دارد مواردی را بیان و به راه‌های معرفی و شناساندن مواد مخدر جدید به گروه‌های هدف در شهرستان پرداخت و عنوان کرد که این اقدامات نیاز به برنامه عملیاتی کوتاه‌مدت و بلندمدت دارد.
نشست هم‌اندیشی شبکه بهداشت و درمان و نیروی انتظامی شهرستان دیلم به‌منظور عملیاتی نمودن برنامه‌ها در حوزه پیشگیری از سوءمصرف مواد مخدر در شهرستان، بنا به درخواست فرماندهی نیروی انتظامی تشکیل شد.
انتهای پیام/ م.ب 3060
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
نشست     محمود.ذاکری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیلم    

تاریخ بروز رسانی:   19 خرداد 1397

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >