بهره‌برداری از پایگاه اورژانس 115 آبدان در هفته دولت

28 خرداد 1397
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر از افتتاح و بهره‌برداری پایگاه اورژانس 115 آبدان در هفته دولت خبر داد.

مهندس احمد آخوندی در گفتگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: عملیات اجرایی ساختمان پایگاه اورژانس 115 به پایان رسیده است و ان‌شاءالله در هفته دولت امسال به بهره‌برداری می‌رسد.
وی با بیان اینکه آغاز عملیات اجرایی پایگاه اورژانس 115 آبدان در سال 96 شروع شد، اظهار داشت: این پایگاه با زیربنا 125 مترمربع در یک طبقه ساخته‌شده است.
مهندس احمد آخوندی اضافه کرد: بخش‌های مختلف ساختمان اورژانس 115 آبدان شامل پارکینگ آمبولانس، اتاق عملیات، اتاق مدیریت، اپراتور و مجموعه استراحت پرسنل است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر به اعتبار هزینه شده برای احداث ساختمان اورژانس 115 آبدان اشاره کرد و گفت: برای احداث این پایگاه مبلغ سه میلیارد ریال از محل کمک‌های وزارت نفت هزینه ‌شده است.
مهندس آخوندی گفت: پنج پایگاه فوریت‌های پزشکی شهری و جاده‌ای با شش کد فعال در شهرستان دیّر فعالیت دارد که شامل پایگاه‌های فوریت پزشکی دوراهک، آبدان، بردخون، درود احمد و دیّر است.
وی افزود: از مجموع پنج پایگاه اورژانس 115 فعال در سطح شهرستان عملیات اجرایی چهار پایگاه به اتمام و یا در حال ساخت است و فقط پایگاه اورژانس 115 دروداحمد در کانکس فعالیت دارد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر یادآور شد: اکنون 9 دستگاه آمبولانس شامل شش دستگاه بنز و 3 دستگاه تویوتا در ناوگان اورژانس شهرستان دیر فعال است.

انتهای پیام/ ح.ن 3050
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
افتتاح     بهره‌برداری     مهندس.احمد.آخوندی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر    

تاریخ بروز رسانی:   28 خرداد 1397

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >