سامد پل ارتباطی بدون واسطه مردم و مسئولان

13 تير 1397
قائم‌مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در برنامه‌ریزی و رییس حوزه ریاست دانشگاه گفت: سامانه الکترونیکی مردم و دولت (سامد) پل ارتباطی بدون واسطه مردم و مسئولان است.

دکتر حسین دارابی در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی و بین‌الملل دانشگاه گفت: به‌منظور پیگیری و پاسخگویی به درخواست‌های مردمی در حوزه سلامت استان و به دعوت مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری بوشهر در محل استقرار سامانه سامد، مشکلات مردمی موردبررسی قرار گرفت.
دکتر دارابی در حاشیه ارتباط مستقیم با مردم در سامانه الکترونیکی مردم و دولت گفت: برخی از درخواست‌های مطرح‌شده نیاز به پیگیری در ستاد دانشگاه، برخی انجام‌شده و یا در حال اقدام و برخی نیز نیازمندِ به مشاوره و راهنمایی داشتند.
وی درباره استقرار سامانه سامد بیان داشت: استقرار و استمرار چنین ارتباطی موجب شناخت بهتر و بیشتر مدیران حوزه سلامت استان به‌منظور ارایه خدمات باکیفیت بهتر به عموم شهروندان خواهد شد.
سامد سامانه الکترونیکی مردم و دولت است که در دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری بوشهر قرار دارد و عموم شهروندان گرامی می‌توانند در تاریخ‌های اختصاص‌یافته برای بررسی درخواست‌ها و مشکلات حوزه سلامت با تماس از طریق سامانه تلفنی 111 به‌صورت مستقیم و بدون واسطه با مسئولان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به گفت‌وگو بپردازند.

انتهای پیام/ م.پ- 1025

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
سامد     دکتر.حسین.دارابی        

تاریخ بروز رسانی:   13 تير 1397

تعداد بازدید:   ۱۰

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >