سرپرست بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه خبر داد:
کلینیک دندانپزشکی در شهرستان گناوه راه‌اندازی شد

7 امرداد 1397
سرپرست بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه از راه‌اندازی و بهره‌برداری از کلینیک دندانپزشکی در شهرستان گناوه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه؛ شهرام جلال پور در این خصوص گفت: با توجه به برنامه طرح تحول سلامت و تأکید وزارت در خصوص راه‌اندازی واحدهاي دندانپزشكي با تعرفه مناسب در حوزه معاونت درمان، در سطح استان بعد از كلينيك تخصصي دندانپزشكي دانشگاه در شهر بوشهر دومین کلینیک درماني در سطح شهرستان گناوه راه‌اندازی شده است.
وی ادامه داد: این کلینیک دندانپزشکی دارای دو یونیت است که از نسل بالا و به‌روز، همراه با صندلی‌های پیشرفته با ارگونومی خاص جهت رفاه حال بیماران، دستگاه عکس‌برداری و سیستم سرمایشی مناسب با خاصیت ضدعفونی و پاک‌کنندگی محیط و همچنین توجه به کوچک‌ترین جزئیات در جهت فراهم کردن آسایش بیماران از جمله استفاده از سرسوزن‌های باكيفيت عالي با طراحی خاص که بیمار در زمان تزریق حداقل درد را احساس کند با مشارکت بخش خصوصي راه‌اندازی گرديده است.
شهرام جلال پور تصریح کرد: در آینده خدمات و امکانات بیشتری جهت سلامتی دهان و دندان به شهروندان گرامی ارایه خواهد شد.
سرپرست بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه خاطرنشان کرد: این کلینیک واقع در درمانگاه امام خمینی (ره) همه‌روزه صبح‌ها به مردم عزیز ارایه خدمت می‌نماید.
مسئول كلينيك دندانپزشكي درمانگاه امام خمینی (ره) شهرستان گناوه نیز با اشاره به اینکه همه دستگاه‌های موجود در کلینیک پیشرفته هستند، گفت: تعرفه‌های دندانپزشکی در این کلینیک همه دولتی هستند که خوشحالیم در این زمینه موجب رضایت مردم عزیز شده‌ایم.
دکتر نعیم موسوی اضافه کرد: این کلینیک با همه بیمه‌ها قرارداد داشته و طبق تعرفه مشخص آن شرکت برای هر کاری که دندان نیاز دارد، خدمت ارائه می‌کنیم.

انتهای پیام/م.خ 4030

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
کلینیک.دندانپزشکی     بیمارستان.امیرالمؤمنین.(ع)     شهرستان.گناوه     راه.اندازی     بهره.برداری    

تاریخ بروز رسانی:   7 امرداد 1397

تعداد بازدید:   ۱۰

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >