بازدید و بازرسی از داروخانه‌های سطح شهرستان گناوه به‌صورت مستمر انجام می‌شود

27 امرداد 1397
در راستای ارایه خدمات و ملزومات دارویی با کیفت، از داروخانه‌های شهرستان گناوه به‌صورت مستمر با در نظر گرفتن نکات مختلف، بازدید و بازرسی انجام می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، مسئول واحد امور دارویی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: در سطح شهرستان گناوه تعداد ۱۰ داروخانه وجود دارد که از این تعداد ۲ داروخانه به‌صورت شبانه‌روزی و بقیه به‌صورت روزانه در حال انجام فعالیت هستند.
مرضیه بوستانی تصریح کرد: از داروخانه‌های شهرستان گناوه به‌صورت هفتگی و ماهانه توسط کارشناس واحد امور دارویی این شبکه بازدیدهایی به عمل می‌آید که نکات قابل‌توجه در این بازدیدها عبارتند از حضور مسئول فنی و عدم نسخه‌پیچی در غیاب وی، توجه به قیمت داروها و عدم گران‌فروشی، توجه به تاریخ انقضاء و شرایط نگهداری داروها، اعتبار پروانه مسئول فنی و نظارت برساخت داروهای ترکیبی در داروخانه‌ها می‌باشد.
این مقام مسئول هدف از این بازید ها را آرامش خاطر مردم شهرستان و ارایه بهترین خدمات عنوان کرد و ادامه داد: در صورت مشاهده هرگونه مشکل در زمینه بازرسی‌های به‌عمل‌آمده از داروخانه‌ها پس از صدور اخطاریه، در صورت عدم رفع مشکل از طرف داروخانه موردنظر، این گزارش به اداره تعزیرات و در آخر باعث تعطیلی و پلمپ داروخانه مذکور می‌گردد.
مرضیه بوستانی مسئول واحد امور دارویی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: مردم شهرستان اگر در داروخانه‌ای تخلفی و یا در مورد دریافت تعرفه‌ها و ارایه خدمات دارویی مشکلی مشاهده کردند، می‌توانند با مراجعه به این واحد واقع در شبکه بهداشت و درمان شهرستان، شکایت کتبی خود را ارایه داده و یا با شماره ۳۳۱۲۷۳۰۰ و داخلی ۱۱۳ تماس گرفته تا در کمترین زمان به شکایات رسیدگی گردد.

انتهای پیام/ م.ن ۳۰۸۰

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
بازدید     داروخانه     مرضیه.بوستانی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه        

تاریخ بروز رسانی:   27 امرداد 1397

تعداد بازدید:   ۱۲

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >