دادستان شهرستان دشتستان:
دستگاه‌های قضایی برخورد قانونی با متخلفین بهداشت را تشدید خواهند کرد

30 امرداد 1397
دادستان شهرستان دشتستان گفت: همکاری مستمر و جدی در همه زمینه‌ها با شبکه بهداشت از اهمیت بالایی برخوردار است و دستگاه‌های قضایی برخورد قانونی با متخلفینی که عملکرد آن‌ها علیه بهداشت عمومی است را تشدید کنند.

یاسر حیدری با اشاره به اهمیت موضوعات بهداشتی و تأثیر مستقیم آن در سلامت مردم افزود: دستگاه‌های قضایی دشتستان جهت ارتقاء سلامت عموم مردم باید همکاری‌های خود را درزمینهٔ تشدید نظارت‌های بهداشتی با شبکه بهداشت و درمان بیشتر کنند.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت حوزه سلامت یک شعبه ویژه در محل دادگستری به‌منظور رسیدگی به تخلفات بهداشتی شهرستان دشتستان اختصاص می‌یابد. 
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان نیز در این نشست گفت: در راستای تحقق اهداف پیش‌بینی‌شده مشترک در حوزه‌های عملیاتی مربوط به برخورد با تخلفات عرضه سلامت، شناسایی گلوگاه‌های تخلف، ریشه‌یابی علل و بهره‌مندی از ظرفیت دستگاه‌های متولی و همچنین تأمین سلامت شهروندان، نظارت‌های تیم بازرسان شبکه بهداشت و درمان و دستگاه‌های قضایی تشدید می‌شود.
ماریا خویش دوست تصریح کرد: مشکلات بهداشتی با موضوع سگ‌های بلا صاحب، دفن غیربهداشتی پسماند، دفع غیربهداشتی فاضلاب در خانوار و مشکلات بازارچه ماهی و میگو، عرضه و فروش مواد غذایی توسط دست‌فروشان با تداوم همکاری‌ها و برگزاری جلسات مشترک و تصویب راهکارهای عملی برطرف خواهد شد.
جلسه مشترک همکاری بین شبکه بهداشت و درمان و دستگاه‌های قضایی شهرستان دشتستان در راستای تأمین سلامت شهروندان در دادگستری این شهرستان برگزار شد.
در این نشست، تفاهم‌نامه همکاری بین شبکه بهداشت و درمان و اداره تعزیرات منعقد و مقرر گردید، گشت‌های مشترک و برخورد قاطع با متخلفین تشدید شود و جلسات ماهانه با ادارات مرتبط به‌منظور رفع معضلات بهداشتی شهر با حضور دادستان  برگزار شود.

انتهای پیام/ س.غ/3030
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
نشست     دادستان     یاسر.حیدری     مهندس.ماریا.خویش‌دوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   30 امرداد 1397

تعداد بازدید:   ۱۷

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >