انتخاب دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به عنوان دستگاه برتر اجرایی در جشنواره شهید رجایی/ گزارش تصویری

7 شهريور 1397
در بیست و یکمین جشنواره شهید رجایی، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر به عنوان دستگاه برتر اجرایی انتخاب شد.

با توجه به ارزیابی‌های صورت گرفته ستاد بیست و یکمین جشنواره شهید رجایی استان بوشهر، این دانشگاه در فرآیند ارزیابی عملکرد سال 1396 به عنوان دستگاه برتر در مجموع شاخص‌های عمومی اعلام شد.
دانشگاه علوم پزشکی بوشهر دستاوردهای مهمی از جمله کسب رتبه برتر در بین 56 دانشگاه علوم پزشکی سراسر کشور در جشنواره مدیریت عملکرد، گسترش سامانه سیب و تشکیل پرونده الکترونیکی برای بیش از 90درصد مردم استان و بهسازی و نوسازی بیش از 40هزار متر مربع فضای درمانی بیمارستان‌های استان را در پرونده کاری خود دارد که از شاخص های عمومی این جشنواره به حساب می‌آید.
اعضای تیم برگزیده کاری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر غلامرضا قائدی امامزاده، نگار فردرو، مهرماه دیوانی و اعظم حمادی بودند که به همراه دکتر کشمیری با اهدا لوح از آنان تقدیر شد.
بیست و یکمین جشنواره شهید رجایی از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی و استانداری بوشهر در سالن 9 دی برگزار که 11 دستگاه برتر اجرایی این استان انتخاب و از مدیران این دستگاه‌ها تجلیل شد.


انتهای پیام/ م.ف1026
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
تقدیر     جشنواره.شهید.رجایی     دکتر.سعید.کشمیری     غلامرضا.قائدی.امامزاده     نگار.فردرو     مهرماه.دیوانی    
اعظم.حمادی    

تاریخ بروز رسانی:   7 شهريور 1397

تعداد بازدید:   ۷

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >