رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان:
بخش خصوصی همکاری و تعامل بسیار خوبی با حوزه سلامت شهرستان دشتستان داشته است

31 شهريور 1397
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: بخش خصوصی به‌عنوان یک بازوی توانمند همکاری و تعامل بسیار خوبی با حوزه سلامت داشته است.

مهندس ماریا خویش‌دوست در نشست با مدیران درمانگاه خصوصی نوید شهر برازجان افزود: تعامل بخش خصوصی کلینیک شبانه‌روزی نوید از اجرایی شدن طرح تحول نظام سلامت با بیمارستان شهید گنجی در شهرستان دشتستان قابل‌تقدیر است.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: هدف اصلی ما در طرح تحول نظام سلامت، ارتقای سلامت و افزایش طول عمر مردم، محافظت از مخاطرات بیماری و افزایش رضایتمندی مردم است.
مهندس ماریا خویش دوست افزود: ارایه خدمت به تمام گروه‌های هدف در طرح تحول نظام سلامت، یکی از اصلی‌ترین وظایف ما می‌باشد و بخش خصوصی به‌عنوان یک بازوی توانمند همکاری و تعامل بسیار خوبی با بخش دولتی داشته است.
این مقام مسئول اظهار داشت: بخش آزمایشگاهی و رادیولوژی کلینیک تخصصی نوید از مهم‌ترین بخش‌هایی بودند که بیشترین همکاری را در این طرح داشته‌اند و امیدواریم این روند همکاری و تعامل همچنان ادامه داشته باشد و رضایت‌مندی مردم که مهم‌ترین هدف ما در این طرح است، تأمین شود.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان تصریح کرد: در طرح تحول نظام سلامت؛ نگاهی نو به ارایه خدمات سلامت شده است و کم شدن هزینه‌های درمان و در دسترس بودن خدمات در مناطق کمتر برخوردار از نتایج مطلوب و بسیار خوب این طرح بوده است.
وی خاطرنشان کرد: با راه‌اندازی کلینیک تخصصی تأمین اجتماعی در آینده‌ای نزدیک در شهرستان دشتستان، مردم شریف دشتستان می‌توانند از خدمات درمانی این بخش بهره‌مند شوند.
گفتنی است کلینیک تخصصی نوید 2 شامل بخش‌های مختلفی ازجمله بخش جراحی، آزمایشگاه تخصصی، دندانپزشکی تخصصی ویژه کودکان و بزرگ‌سالان، بخش MRI و رادیولوژی، داروخانه شبانه‌روزی، پزشکان متخصص و عمومی و درمانگاه بستری سرپایی می‌باشد.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از رییس کلینیک تخصصی نوید برازجان، دکتر فضل اله رضایی و فرزندان وی، دکتر نوید و نگار رضایی شاغل در این کلینیک با اهدای لوحی، تقدیر به عمل آورد.
انتهای پیام/ س.غ 3030
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
نشست     مهندس.ماریا.خویش‌دوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   31 شهريور 1397

تعداد بازدید:   ۵

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >