آغاز فعالیت متخصصان جهادی چشم‌پزشکی و دندان‌پزشکی نورآوران سلامت در بخش ارم شهرستان دشتستان

16 دی 1397
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از شروع به کار کلینیک‌های تخصصی سیار خیریه نورآوران سلامت در بخش ارم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، ماریا خویش دوست در این خصوص گفت: با مستقرشدن دندان‌پزشکان و چشم‌پزشکان در کلینیک‌های بیمارستان صحرایی نورآوران سلامت، روزانه ۱۶۰ نفر از بیماران بخش چشمی و دندان‌پزشکی در دو نوبت صبح و بعدازظهر معاینه و درمان می‌شوند.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان افزود: با نشست‌هایی که نماینده بیمارستان نورآوران سلامت، سعید زرینی با دندان‌پزشکان و چشم‌پزشکان و همچنین بینایی سنجان شهرستان برگزار کرد، ۷ دندان‌پزشک شاغل در مراکز خدمات جامع سلامت و چهار چشم‌پزشک و بینایی سنج اعلام همکاری با این بیمارستان کرده‌اند که طبق برنامه زمان‌بندی شده به ارائه خدمات در بیمارستان خیریه نورآوران سلامت می‌پردازند.
مدیر اجرایی کلینیک سیار نورآوران سلامت نیز بابیان اینکه در این طرح ۴۷ پزشک شامل ۱۰ چشم‌پزشک، ۳۶ دندان‌پزشک و ۹ تا ۱۱ بینایی سنج همکاری خواهند کرد، گفت: این افراد که اغلب از خراسان رضوی هستند به مدت سه ماه، تا آخر اسفندماه در شهر تنگ ارم به مداوای بیماران نیازمند دو بخش ارم و بوشکان خواهند پرداخت.
محمود خسروی هدف این کلینیک سیار خیریه را ترویج فرهنگ جهادی، همدلی و هم‌زبانی مردم و مسئولان اعلان و خاطرنشان کرد: در این کلینیک‌های سیار، خدمات دندان‌پزشکی که شامل جرم‌گیری، کشیدن، پر کردن به افراد زیر ۱۵ سال، مادران باردار و شیرده و خدمات چشم‌پزشکی از عمل در اتاق عمل‌های سیار و مجهز تا مرحله عینک رایگان انجام می‌شود.   
مدیر اجرایی کلینیک سیار نورآوران سلامت افزود: در این دوره ۳هزار و ۷۰۰ نفر در بخش چشم و ۱ هزار و ۳۸۲ نفر در بخش دندان ویزیت می‌شوند.
انتهای پیام/ س.غ۳۰۳۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
نورآوران.سلامت     کلینیک.صحرایی     ماریا.خویش‌دوست     محمود.خسروی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    
   

تاریخ بروز رسانی:   16 دی 1397

تعداد بازدید:   ۹

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >