مدیر امور فرهنگی و فوق‌برنامه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
جشنواره قرآن و عترت بستری مناسب برای پویایی نسل جوان است

26 دی 1397
مدیر امور فرهنگی و فوق‌برنامه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: جشنواره قرآن و عترت بستری مناسب جهت پویایی و بالندگی نسل جوان و همچنین آحاد جامعه است.

دکتر حسین اسدی راد در نشست بررسی و تبیین محورهای مختلف بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت با تأکید بر لزوم توجه ویژه به مفاهیم والای قرآنی در دانشگاه بیان داشت:‌ جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت فرصتی ارزشمند در راستای آشنایی بیشتر دانشجویان با معارف و مضامین ناب قرآنی و انس با قرآن و سیره اهل‌بیت است.
تشکیل شورای قرآنی در راستای اجرای اهداف جشنواره از اهمیت بالایی برخوردار است
مسئول بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر نیز بابیان تشکر از فعالیت‌های ارزنده مرکز قرآن و عترت دانشگاه، در رابطه توسعه و گسترش روزافزون فرهنگ قرآن و عترت در همه سطوح و به‌ویژه در بخش اساتید و اعضای هیأت علمی گفت: می‌توان با تشکیل و تقویت شورای قرآنی دانشگاه با عضویت اساتید، کارکنان و دانشجویان خبره و متعهد و همچنین حضور کارشناسان جشنواره قرآن و عترت در جلسات هم‌اندیشی جهت تبیین و تشریح برنامه‌های قرآن محور دانشگاه گام‌های مؤثری در راستای اجرای اهداف این جشنواره برداشت.
دکتر مرادعلی فولادوند در ادامه افزود: با مستندسازی رخدادها و وقایع قرآنی به‌صورت هنری جهت بالا بردن اطلاعات و آگاهی مدیران دانشگاه پیرامون فعالیت‌های قرآنی و برگزاری دوره‌های آموزشی با رویکرد علمی می‌توان با آمادگی و توان بیشتر در این جشنواره حضور یافت.
این نشست با حضور مدیر امور فرهنگی و فوق‌برنامه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، مسئول بسیج جامعه پزشکی استان و مسئول و کارشناس مرکز قرآن و عترت دانشگاه در دفتر بسیج جامعه پزشکی استان برگزار شد.
بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت در هفت بخش آوایی، معارف قرآنی، پژوهشی، فن‌آوری، ادبی، هنری، تیمی و 44 رشته دهه اول شهریورماه سال آینده در دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار می‌شود.
انتهای پیام/ ط.ت- ۲۰۵۰

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
مدیر.امور.فرهنگی     دانشگاه.علوم.پزشکی.بوشهر     معاونت.دانشجویی.فرهنگی     دکتر.حسین.اسدی.راد    

تاریخ بروز رسانی:   26 دی 1397

تعداد بازدید:   ۵

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >