پیام تبریک رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسبت روز پزشک

1 شهريور 1398
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر با صدور پیامی فرا رسیدن روز پزشک را به سپید پوشان عرصه پزشکی تبریک گفت.

پیام وی به شرح ذیل است:
"بسمه‌تعالی
یکم شهریور ماه، روز بزرگداشت دانشمند بزرگ و طبیب برجسته و نامدار ایرانی، شیخ‌الرئیس ابوعلی سینا  فرصتی است مغتنم برای درک اهمیت و جایگاه والای جامعه پرتلاش و توانمند پزشکان، تا تلاش‌های ارزنده آن‌ها که به‌واسطه مهارت، دانش، ایثار و اخلاص نویدبخش حیات و سلامت مردم است، موردتقدیر قرار گیرد.
از یاد نمی‌بریم حضور حماسی پزشکان ایران اسلامی در سال‌های دفاع مقدس را که به علت قرابت و همراهی با ارزش‌های شهادت و ایثار، جاودانگی یافته و با تقدیم شهدای فراوان، فضای فرهنگی جامعه پزشکی کشور را عزت و آبرو بخشیده است و تقدیر می‌نماییم از خدمات ایثارگرانه پزشکانی که باوجود سختی‌های فراوان، بار سنگین طرح تحول نظام سلامت را با نوع‌دوستی و به عشق یاری‌رساندن به دردمندان بر دوش می‌کشند.
این‌جانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جامعه پزشکی، روز پزشک را به‌تمامی طبیبان فرزانه و جامعه پزشکی تلاش‌گر ایران اسلامی و استان بوشهر به‌ویژه پزشکان سخت‌کوش دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر تبریک و تهنیت عرض نموده و برای همه آنان از درگاه حضرت خداوند بزرگ آرزوی سلامتی و توفیق خدمت به مردم را خواستارم.
امید که همچون گذشته تلاش برای درمان بیماران که مبتنی بر فطرت پاک تمامی انسان‌هاست را سرلوحه تلاش بی‌وقفه خود قرار داده و با خدمت‌گزاری صادقانه به دردمندان جامعه در مسیر کسب رضای الهی گام برداریم.
دکتر سعید کشمیری
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر
1، شهریور 1398"


کلمات کلیدی:
پیام.تبریک     روز.پزشک     دکتر.سعید.کشمیری    

تاریخ بروز رسانی:   1 شهريور 1398

تعداد بازدید:   ۵۷

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >