دیلم یکی از شهرستان‌های موفق در ارایه خدمات تخصصی است

8 بهمن 1393
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دیلم؛ دکترعلیرضا رئیسی ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به همراه معاونین خود از روند ساخت و ساز بخش های بستری،زنان و زایمان،اتاق عمل و همچنین فعالیت کلینیک تخصصی بیمارستان دیلم بازدید کرده و در جریان آخرین فعالیت های عمرانی این مجموعه قرار گرفتند.

دکتر رئیسی در ادامه سفر خود به شهرستان دیلم با فرماندار و معاونین ایشان دیداری داشتند
دکتر رئیسی ضمن ابراز رضایت از تحول به وجود آمده در وضعیت بهداشت و درمان شهرستان دیلم ابراز داشت: یکی از نقاط قوت در حوزه سلامت دیلم راه‌اندازی کلینیک تخصصی برای اولین بار در این شهرستان است که این اتفاق بسیار خوبی است و ما اعتقاد کارشناسی داریم راه‌اندازی کلنیک‌های تخصصی در استان می‌تواند تا 70 در صد نیازهای خدمات درمانی مردم را رفع نماید.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تصریح کرد: تعداد متخصصین و تعداد ویزیت‌های انجام شده در کلینیک تخصصی دیلم چشم‌گیر است و طبق بررسی‌های انجام شده از طرف وزارت بهداشت و درمان از شهرستان‌های استان بوشهر، دیلم از لحاظ رشد عملکرد در حوزه ارایه خدمات تخصصی درمانی یکی از شهرستان‌های بسیار موفق استان معرفی شده است.
وی همچنین بیان داشت: از ابتدای طرح تحول سلامت تاکنون در شهرستان دیلم بیش از بیست هزار نفر خدمت تخصصی ارایه شده است.
دکتر رئیسی مشارکت مردم وخیرین را در حوزه سلامت در شهرستان دیلم، دل گرم‌کننده توصیف کرده و ابراز داشت: شهرستان دیلم در حوزه جذب مشارکت خیرین می‌تواند الگویی برای سایر شهرستان‌های استان باشد.
رئیس دانشگاه‌علوم‌پزشکی‌بوشهر و هیات همراه از بخش های مختلف بیمارستان بقیه‌اله‌الاعظم (عج) و سایر پروژه‌های عمرانی حوزه سلامت در شهرستان دیلم بازدید کردند.
دکتر رئیسی در ادامه از مرکزبهداشتی درمانی حضرت فاطمه(س)، مرکز پیشگیری از بیماری‌های دهان و دندان و محل احداث ساختمان جدید این مرکز که با همت خیرین شهرستان در دست ساخت است بازدید کردند.
انتهای پیام/ح.ع 1031

کلمات کلیدی:
بازدید     دکتر‌رئیسی     بیمارستان‌دیلم     کلینیک‌تخصصی.بیمارستان.دیلم    

تاریخ بروز رسانی:   8 بهمن 1393

تعداد بازدید:   ۸

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >