بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در محکومیت جنایات آل سعود

22 ارديبهشت 1394
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در بیانیه‌ای جنایات آل سعود در حمله به مردم مظلوم و بی دفاع یمن را محکوم کرد.
متن این بیانیه به شرح زیر است.

بسمه تعالی
یمن را به آتش می کشند و همگی- بخوانید دشمنان انقلاب اسلامی - به دنبال ایران می گردند غافل از اینکه این نیروی نظامی ایران نیست که محرک حرکت های بیداری و انقلابی منطقه است .آن هایی که عمیق‌تر می اندیشند محرک اصلی انقلابیون را نه در سلاح بلکه در انقلاب اسلامی و تفکرا ت ناب اسلامی اش می بینند.
شعار"الموت لاسراییل" ،"الموت لآمریکا" و دیگر شعارهای مردم انقلابی یمن مگر می تواند چیزی جز تفکرات ضداستکباری انقلاب خمینی کبیر باشد که هر انسان آزاده ای را خارج از اینکه از چه مذهبی باشد تحت تاثیر خود قرار می دهد.
آل یهود و آمریکا اگر خود را به آب و آتش هم بزنند نمی توانند روحیه ی ضد استکباری ملت ها را از سرشان خارج کنند.
بخت برگشته ها خودشان هم نمی دانند چه می کنند؛ می خواهند خروش انقلابیون را با سیل موشک ها و بمب ها فرو بنشانند ولی عملا نتیجه عکس می دهد و انضجار و تنفر بیشتر مردم را نصیب خود می کنند و همین سیکل معیوب را ادامه می دهند تا به قهقرا بروند.
آن ها نمی خواهند قبول کنند که آینده از آن انقلاب اسلامی با همان روحیه ی مستضعف نوازی و محروم نوازی اش هست و تمدن مدرنیته‌ای که کشتار، توهین و تحقیر ملت ها ی مظلوم جزیی از هویتش است به پایان عمر خود رسیده و وقت طلوع تمدن نوین اسلامی است که نظریه های پایان تاریخشان را به زباله دان تاریخ بفرستد.
ما دانشجویان بسیجی همراه با ولایت برای گسترش تفکرات انقلاب اسلامی و ساخت تمدن نوین اسلامی از هیچ کوششی دریغ نمی کنیم که این مسئله خودش خواری و نابودی مستکبران را به دنبال خواهد داشت. س/ ر 1021
والسلام علی من التبع الهدی
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

کلمات کلیدی:
بیانیه     بسیج.دانشجویی        

تاریخ بروز رسانی:   22 ارديبهشت 1394

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >