معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
خود را موظف به رسیدگی و احقاق حقوق پرسنل زحمت کش بیمارستان‌ها می دانیم

9 تير 1394
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در پرداخت مبتنی بر عملکرد خود را موظف به رسیدگی به شکایات و احقاق حقوق پرسنل زحمت کش بیمارستان‌‌ها می دانیم.

دکتر سید سجاد اقبالی گفت: از هفته گذشته و همزمان با سراسر کشور طرح ملی سامانه پرداخت مبتنی برعملکرد در بیمارستان های استان بوشهر اجرایی شد و طبیعی است که در ابتدای این طرح نوپا و ملی اشکالاتی رخ دهد.
وی افزود: در طرح پرداخت مبتنی برعملکرد که توسط سامانه قاصدک صورت می پذیرد انتظارات بخشی از پرسنل به حق برآورده نشده است به همین منظور کمیته استانی طرح و کمیته‌های استانی موظف به بررسی جامع تر شبهات بوده و در صورتیکه حقی به اشتباه ضایع شده باشد در اسرع وقت رسیدگی و اصلاح خواهد شد.
دکتر اقبالی گفت: در آغاز این طرح بزرگ و ملی در بسیاری از نقاط کشور اشکالاتی رخ می دهد و این موضوع باعث نگرانی پرسنل بیمارستان‌ها شده است پس طبیعی است که ما هم از این موضوع مستثنی نباشیم.
این مقام مسوؤل بیان داشت: در این راستا ضمن قدردانی از کمیته‌های استانی و بیمارستانی به خاطر زحمات شبانه روزی، به ویژه مسوؤلین امور مالی، معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی و رییس محترم دانشگاه مراتب عذر خواهی مجموعه عوامل اجرای طرح را از پرسنل زحمت کش بیمارستان‌ها که به نوعی دچار نگرانی شده‌اند اعلام داشته و تمام تلاش خود را برای حل مشکل به وجود آمده به عمل خواهیم آورد.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: این طرح شامل دو گروه پزشکان و کارکنان غیر پزشک شاغل در بیمارستان ها می باشد که معوقه 6 ماهه دوم سال 1393 به میزان 1.7 برابر متوسط کارانه قبلی به صورت علی الحساب به حساب آنان واریز شده بود.
وی گفت: طبق دستورالعمل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ارزشیابی پرداخت مبتنی بر عملکرد بر اساس اطلاعات سوابق کاری ، تحصیلات، شیفت های کاری، ساعات غیر موظفی و مهم تر از همه میزان رضایتمندی مردم صورت می پذیرد.
دکتر سید سجاد اقبالی گفت: معتقدیم که بخشی از این اعتراضات ممکن است درست باشد و خود را موظف به رسیدگی و احقاق حقوق پرسنل زحمت کش بیمارستان کنگان و سایر بیمارستان‌های استان می‌دانیم.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان کرد: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اولین دانشگاهی است که سامانه پرداخت مبتنی بر عملکرد آن راستی آزمایی شده است با این وجود امکان بروز اشکال در این پرداخت به لحاظ نوپایی طرح دور از ذهن نمی باشد و کلیه همکاران و مسوؤلین استانی و روسای بیمارستان ها موظف به توجیه کارکنات و اصلاح اشتباهات احتمالی می باشند.
دکتر اقبالی ضمن قدردانی از زحمات چند ماهه پرسنل بیمارستان امام خمینی و دعوت از آنان به صبر و همراهی جهت رفع مشکل افزود: در سه سطح درون بیمارستان، هیات اعزامی به کنگان و کارگروه استانی برای برطرف شدن این موضوع اقدام خواهند کرد.
انتهای پیام/ م.پ 1025

کلمات کلیدی:
معاون.درمان     دکتر.اقبالی     نظام‌پرداخت.مبتنی‌بر.عملکرد    

تاریخ بروز رسانی:   9 تير 1394

تعداد بازدید:   ۳۸

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >