آغاز عملیات اجرایی دو پروژه بهداشتی در شهرستان دیر

4 امرداد 1394
عملیات اجرایی دو پروژه بهداشتی درروستاهای شهرستان دیر با حضور مسؤولین استان و شهرستان آغازشد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر، این پروژه‌ها شامل ساخت خانه‌های بهداشت روستاهای مغدان و سرمستان هر کدام با زیربنای 92 مترمربع است.
فرمانداردیر دراین آیین گفت: درمجموع برای این دو پروژه دو میلیارد ریال اعتبار درنظر گرفته شده است که خانه بهداشت روستای مغدان 50 درصد تخصیص اعتبار دارد و قول می‌دهیم در صورت مناسب بودن پیشرفت پروژه 100درصد تخصیص اعتبار شود.
حمزه اعتماد افزود: خانه بهداشت روستای سرمستان نیز 100درصد تخصیص اعتباردارد که فضا و محوطه سازی برای هر دو پروژه در دستور کار است.
وی در خصوص مدت زمان مورد نیاز برای بهره‌برداری از این پروژه‌ها گفت : عملیات اجرایی هر دو پروژه شش ماه تعریف شده است و امیدواریم طی این مدت عملیات ساخت آن تکمیل و به بهره‌برداری برسد .
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان نیز در این آیین به جمعیت تحت پوشش این دو خانه بهداشت اشاره کرد و اظهار داشت: خانه بهداشت سرمستان دارای 771 نفر و 166 خانوار و خانه بهداشت مغدان 905 نفر جمعیت و 226 خانوار دارند که از طریق این خانه‌های بهداشت، خدمات بهداشتی به مردم منطقه تحت پوشش ارایه می دهد.
عادل مقدس اضافه کرد : دراین شهرستان 10 خانه بهداشت، پنج مرکز و شش پایگاه بهداشتی، پنج پایگاه اورژانس جاده‌ای با شش کد فعال و 13 پزشک عمومی به مردم خدمات رسانی می‌کنند.
انتهای پیام/ ح.ن 1026

کلمات کلیدی:
پروژه     شبکه.بهداشت.درمان.دیر     شهرستان.دیر        

تاریخ بروز رسانی:   4 امرداد 1394

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >