پیشنهاد ویژه معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به پزشکان دشتستان

12 امرداد 1394
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در نشست هم‌اندیشی با پزشکان متخصص شهرستان دشتستان پیشنهاد ویژه‌ای داد.

در این نشست هم‌اندیشی صمیمانه که با حضور مدیران دانشگاه، شبکه بهداشت و درمان و مسؤولان شهرستانی دشتستان با پزشکان متخصص این شهرستان برگزار شد، نقاط قوت و ضعف، فرصت ها و تهدیدهای پیش روی حوزه درمان شهرستان مورد بحث و تبادل نظر قرارگرفت.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این نشست گفت: برگزاری چنین نشست‌ها و هم‌اندیشی‌ها کمک شایانی در شناسایی مشکلات ‌حل مشکلات می‌کند و همیشه معاونت درمان با آغوش باز پذیرای نقدهای منصفانه به همراه راهکار منطقی است.
دکتر سید سجاد اقبالی اضافه‌کرد: برای سرعت بخشیدن به امور و برقراری ارتباط تنگاتنگ با پزشکان پیشنهاد می‌کنم از بین خود نمایندگانی انتخاب کنید و با تشکیل کارگروهی در شهرستان با حضور رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان و رییس بیمارستان و بنده مشکلاتتان را پیگیری نمایید.
وی افزود : شهرستان دشتستان پتانسیل بسیار بالایی در درمان مردم منطقه دارد که با برگزاری چنین جلساتی سعی می‌کنیم از حداکثر ظرفیت‌های موجود استفاده لازم را ببریم تا مردم بتوانند از خدمات با کیفیت‌تر و وسیع‌تری برخوردار شوند.
در این نشست صمیمانه هر کدام از پزشکان در مورد مشکلات رشته تخصصی خود برای ارایه خدمات بهتر به مردم مطالبی را مطرح کردند و کمبودهای رفاهی و امکاناتی این پزشکان مورد بحث قرار گرفت.
انتهای پیام /1022

کلمات کلیدی:
بازدید     نشست     معاون     معاون.درمان     دکتر.اقبالی     هم‌اندیشی    
پزشکان.متخصص     دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   12 امرداد 1394

تعداد بازدید:   ۳۵

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >