معارفه سرپرست جدید بیمارستان امیرالمومنین(ع)شهرستان گناوه

19 شهريور 1394
جلسه تکریم و معارفه سرپرست جدید بیمارستان امیرالمومنین(ع) شهرستان گناوه با حضور دکتر عزیزنژاد قائم مقام ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزارشد.

قائم مقام ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این آیین گفت: با توجه به ابلاغ سیاست های کلی نظام سلامت که توسط مقام معظم رهبری در سال گذشته و در راستای شروع طرح تحول نظام سلامت ،این طرح در حوزه سلامت به یکی از اولویت های مهم دولت تدبیر و امید تبدیل گشته و باتوجه به توقعات به جای مردم عزیز اقداماتی در این راستا صورت گرفته که در حال حاضر بسیار چشمگیر هستند.
دکتر حیدر عزیز نژاد افزود: کاهش پرداختی‌ها از جیب مردم،تجهیز بیمارستان‌ها به‌ویژه بیمارستان سوانح وسوختگی شهرستان گناوه،ارتقا ساختار فیزیکی مراکز بهداشتی درمانی و همچنین ساخت کلینیک‌های تخصصی و پلی کلنیک‌ها از جمله اهداف این طرح بوده است.
وی با اشاره به ساخت پلی کلنیک‌ها از ابتدای طرح تا کنون افزود: بیش از یک میلیون و 200 هزار ویزیت در پلی کلینیک‌های تخصصی داشته‌ایم که این آمار 2 برابر میانگین کشوری است.
دکتر عزیز نژاد گفت:در حوزه پزشکان نیز بیش از 60پزشک متخصص و فوق تخصص وارد استان شده که در حال ارائه خدمات به مردم استان می‌باشند.
در آیین معارفه سرپرست جدید بیمارستان امیرالمومنین(ع) گناوه عبدالنبی یوسفی فرماندار شهرستان گناوه، دکتر اقبالی معاون درمان، دکتر شکیب آزاد و دکتر مرادی‌پور سرپرستان قدیم و جدید بیمارستان و جمعی از مدیران دانشگاه، روسا و نمایندگان ادارات این شهرستان نیز حضور داشتند.
انتهای پیام/ م.ن

کلمات کلیدی:
معارفه     بیمارستان.امیرالمونین(ع).گناوه     دکتر.عزیزنژاد    

تاریخ بروز رسانی:   19 شهريور 1394

تعداد بازدید:   ۱۶

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >