معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
شهرستان گناوه به قطب درمانی شمال استان تبدیل می‌شود

19 شهريور 1394
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در جلسه تکریم و معارفه سرپرست جدید بیمارستان امیرالمومنین(ع) شهرستان گناوه گفت: بیمارستان‌های شهرستان گناوه در کنار ارائه خدمت به مردم این شهرستان به دلیل جذب بیمار از استان‌های مجاور اهمیت ویژه‌ای دارند، از این رو شهرستان گناوه در آینده ای نه چندان دور تبدیل به بزرگترین قطب درمانی شمال استان خواهد شد.

دکتر سید سجاد اقبالی از تخصیص منابع مالی در بخش تجهیزات پزشکی خبر داد و گفت: این اعتبارات در ماه‌های آینده وارد جریان می شود که 8 میلیارد تومان جهت راه اندازی ICU و NICU در بیمارستان‌ها و به طور ویژه در بخش بیمارستان سوانح و سوختگی شهرستان گناوه تخصیص یافته است.
وی افزود: در موضوع جذب نیروی انسانی بخش سوانح و سوختگی شهرستان گناوه حدود 30 نیرو جذب شده است که 2 پزشک نیز برای خدمت رسانی بهتر به مردم شریف این شهرستان به صورت تمام وقت جذب این بیمارستان شده اند و درحال حاضر در تلاش برای جذب یک متخصص در بخش ترمیم و گرافت این بیمارستان هستیم.
اقبالی اضافه کرد: در آینده ای نزدیک جلسه فرهیختگان نیز با حضور مردم تشکیل خواهد شد و بحث‌ها و تبادل نظرهای دو جانبه وچند جانبه در حوزه سلامت با فرهیختگان و مردم شهرستان گناوه خواهیم داشت.
انتهای پیام/م.ن

کلمات کلیدی:
بیمارستان.امیرالمونین(ع).گناوه     معاون.درمان     دکتر.اقبالی    

تاریخ بروز رسانی:   19 شهريور 1394

تعداد بازدید:   ۳۴

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >