معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
خدمات درمانی با بهترین کیفیت و کمترین هزینه به مردم ارایه شود

6 مهر 1394
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: باید خدمات درمانی با بهترین کیفیت و کمترین هزینه به مردم ارایه شود و مجموعه درمانی برای تحقق این هدف می‌بایست تمام تلاش خود را به کار گیرد.

دکتر سید سجاد اقبالی در مراسمی که به مناسبت گرامیداشت شکست حصر آبادان در کلینیک و مجتمع درمانی تخصصی و فوق تخصصی حضرت قائم(عج) برگزار شد افزود: حوزه درمان استان بوشهر به دلیل داشتن نیروی انسانی متخصص و دستگاه‌های پیشرفته در بخش درمان از نظر تکنولوژی و ارایه خدمات از استان های همجوار چیزی کمتر ندارد.
وی تصریح کرد: با اجرای طرح تحول نظام سلامت پنج استراتژی که شامل احداث مرکز درمان بیماران سرطانی، بهبود و ارتقای کیفیت اورژانس‌های بیمارستانی، بلوک‌های زایمانی، کلینیک‌های تخصصی و تخت‌های ویژه در استان بوشهر مد نظر بوده است.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطر نشان کرد: خدمات ویژه‌ای در کلینیک حضرت قائم (عج) به مردم عزیز استان ارایه می‌شود و انتظار می‌رود همچون گذشته با تعهد و تخصص خود به مردم ارایه خدمت نمایید.
به دنبال رضایت مردم در بخش درمان هستیم
مدیر کلینیک و مرکز جراحی و مجتمع درمانی تخصصی و فوق تخصص حضرت قائم (عج) نیز در این مراسم گفت: در هر بخش تخصصی و فوق تخصصی این مرکز متناسب با نیازها دستگاه‌ها و تجهیزات پزشکی مرتبط خریداری شده و به مراجعین ارایه خدمت می‌شود که در نوع خود در استان کم نظیر است و با برنامه‌ریزی‌های انجام شده به دنبال رضایت مردم از عملکرد این مجموعه که متعلق به تمام استان است می باشیم.
ناوسالار یکم ارسلان رستمی افزود: مرکز تخصصی جراحی قائم (عج) به عنوان یک دی کلینیک خدمات گسترده‌ای به نیروهای مسلح و عموم مردم استان ارایه می‌دهد به طوری که در سال گذشته حدود 350 هزار نفر به این مرکز مراجعه و از خدمات تخصصی و فوق تخصصی استفاده کرده‌اند .
رستمی عمده ترین تجهیزات نصب شده در این مرکز را دستگاه های پیشرفته با متد و استانداردهای قابل پذیرش توسط وزارت بهداشت ودرمان در شاخص های جهانی ذکر کرد و گفت: بخش اورژانس، اطاق عمل، آزمایشگاه، دندانپزشکی، رادیولوژی، فیزیوتراپی و همچنین داروخانه نیز در این مرکز فعال است.
انتهای پیام/ 1023


کلمات کلیدی:
معاون.درمان     دکتر.اقبالی        

تاریخ بروز رسانی:   6 مهر 1394

تعداد بازدید:   ۲۹

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >