کارنوال شادی بر چهره بیمارستان شهدای خلیج فارس لبخند نشاند

8 فروردين 1395
گروه نمایشی کارنوال شادی با اجرای تئاتر موزیکال دختر بهار چهره بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر را مملو از شادی و نشاط کرد.

همزمان با بهار طبیعت و فرارسیدن سال نو گروه نمایشی کارنوال شادی دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر با حضور در بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر شادی و نشاط را به جمع بیماران بخش اطفال، آنکولوژی و دیالیز آورد و با اجرای زیبای خود همراهان و مراجعه کنندگان به بیمارستان را تحت تأثیر قرار دادند.
در این نمایش موزیکال درنا همتی در نقش حاجی فیروز، مینا خواجه‌زاده در نقش بهار خانم و مارال ایزدبخش در نقش خرس مهربان ایفای نقش کردند اشرف سلطان به عنوان سرپرست گروه و آقای بوستانی نیز اجرای موسیقی زنده نمایش را برعهده داشتند.
این برنامه شاد و موزیکال از لابی بیمارستان شهدای خلیج فارس آغاز شد و با اجرای نمایش دختر بهار در بخش اطفال ادامه یافت و با استقبال چشمگیری که از نمایش انجام شد این گروه با حضور در بخش‌های آنکولوژی و دیالیز سعی کردند روحیه بیماران بستری در این دو بخش را نیز تقویت کنند تا بتوانند با کمک کادر درمانی بیمارستان بیماری‌های خود را به زانو در بیاورند.
این برنامه شاد به همت گروه کارنوال شادی دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر و واحد مددکاری بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر برگزار شد.
انتهای پیام/ م.آ 4070

کلمات کلیدی:
کارناوال.شادی     بیمارستان.خلیج.فارس     نمایش        

تاریخ بروز رسانی:   8 فروردين 1395

تعداد بازدید:   ۲۲

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >