رییس بیمارستان شهدای خلیج فارس:
ارایه خدمات درمانی در اورژانس ساماندهی می‌شود

31 فروردين 1395
رییس بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر گفت: بخش اورژانس توسط تمام واحدهای ستادی و درمانی برای بهبود ارایه خدمات درمانی و افزایش رضایت مراجعه کنندگان ساماندهی می‌شود.

دکتر فرهاد عباسی در جلسه ساماندهی وضعیت اورژانس بیمارستان شهدا، اضافه‌کرد: اورژانس بیمارستان در زمینه‌های حسابداری، فضای فیزیکی، مدیریتی و نحوه برخورد پرسنل با بیمار و همراه بیمار مشکلاتی وجود دارد که باید با همکاری تمام بخش‌ها آنها را مرتفع کرد.
وی افزود: فقدان صندوق، و ترخیص مستقل در بخش اورژانس از جمله مشکلاتی است که سرعت خدمات‌دهی به بیماران را کاهش داده است و از سوی دیگر موجب از دست رفتن بسیاری از پرداختی‌ها به بیمارستان شده است که اگر این مهم اتفاق بیافتد رضایت در ارایه دهندگان و دریافت کنندگان خدمات درمانی افزایش می‌یابد.
این مقام مسئول در مورد کمبود فضای فیزیکی در بخش اورژانس، گفت: فضای موجود جوابگوی نیازهای درمانی مردم نیست، به همین منظور با افزایش فضای فیزیکی 12تخت بستری به بخش اورژانس اضافه‌ خواهد شد که تا حد بسیار زیادی در رضایتمندی مراجعان تأثیر خواهد داشت.
دکتر عباسی با اشاره به کمبود نیروی پرستاری در بخش اورژانس گفت: باید تمام تلاشمان را به کار بگیریم تا با وجود تمام کمبودها در کادر پرستاری بتوانیم بهترین خدمات را در اختیار مراجعه کنندگان قرار دهیم
رییس بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر،خاطر نشان‌کرد: بررسی مشکلات بخش اورژانس باید توسط افرادی که در این بخش به ارایه خدمات درمانی و اداری مشغول هستند، انجام شود تا با کار تیمی و مدیریتی مشکلات این بخش مرتفع شود.
دکتر عباسی افزود: برای برقراری ارتباط مطلوب بین پرسنل، پزشکان و بیماران و همراهانشان فرآیندهای مربوطه مجدداً بازنگری و طراحی می‌شود.

ساماندهی اورژانس مهم‌ترین اولویت کاری بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر است

معاون توسعه و برنامه‌ریزی بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر گفت: ساماندهی بخش اورژانس مهم‌ترین اولویت کاری بیمارستان است و باید همه واحدها تمام توانشان را به‌کار بگیرند تا این مهم به خوبی اتفاق بیافتد.
شهرام جلال‌پور در جلسه با مدیران واحدهای ستادی و درمانی که برای ساماندهی اورژانس برگزار شد، اضافه‌کرد: برای رفع موانع و مشکلات باید کارگروه‌هایی برگزار شود تا در اسرع وقت با برگزاری جلسه‌ای با حضور تمام مدیران راهکارهای مطرح‌ شده در جلسات کارگروه‌ها را جمع‌بندی کنیم و پروتکلی برای ارایه خدمات درمانی مطلوب تدوین شود.
وی افزود: هدف اصلی این برنامه ارایه بهترین خدمات درمانی به بیماران و ایجاد کمترین تنش برای همراهان بیماران است که این مهم رضایت مراجعه کنندگان را به همراه خواهد داشت.
این مقام مسئول با اشاره به اهمیت مسایل مطرح شده در کارگروه‌ها و ضرورت اجرای آن‌ها، گفت: در جلسات کارگروه‌ها می‌بایست تمامی پرسنلی که به نحوی با اورژانس در ارتباط مستقیم هستند نیز حضور داشته باشند چون قطعا دید بهتری نسبت به مشکلات دارند.

انتهای پیام/ م.آ 4070

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
خدمات.درمانی.اورژانس     دکتر.فرهاد.عباسی     بیمارستان.خلیج.فارس    

تاریخ بروز رسانی:   31 فروردين 1395

تعداد بازدید:   ۷

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >