برگزاری جشنواره غذا به مناسبت هفته سلامت در شهرستان گناوه

6 ارديبهشت 1395
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گناوه، به مناسبت هفته سلامت جشنواره غذا با شعار غلبه بر دیابت در بین رستوران‌های شهرستان برگزار شد.

در این مراسم که مسئولین شبکه بهداشت و درمان و جمعی از مردم حضور داشتند معاون بهداشتی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گناوه گفت: به مناسبت بزرگداشت هفته سلامت 1 لغایت 7اردیبهشت برنامه‌های مختلفی در سطح شهرستان به اجرا درآمده و یکی از این برنامه‌ها نیز جشنواره غذا می باشد که مسایل مربوط به تغذیه سالم را مد نظر قرار داده است.
مهندس علیرضا یوسفی افزود: شعارهفته سلامت امسال غلبه بر دیابت می باشد که با رعایت نکاتی مهم چون تغذیه سالم و ورزش می توان تا حد زیادی از این بیماری پیشگیری کرد.
مسئول واحد تغذیه شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گناوه نیز در حاشیه این مراسم عنوان کرد: تغذیه رابطه مستقیم با انواع بیماری ها داشته به نحوی که ریشه بسیاری از بیماری ها همچون دیابت در عدم استفاده غذای سالم می باشد.
خانم اسما حسن زاده تصریح کرد: هدف از برگزاری این جشنواره غذایی ارزش یابی سلامت غذاهای تهیه شده در سطح شهرستان و اهمیت غذا در سلامت مردم می باشد.
در ادامه داوران بر اساس طعم غذا ،تزیین غذا و ارزش غذایی 4 رستوران از 9 رستوران شرکت کننده را به عنوان رستوران‌های برتر در این جشنواره انتخاب کرده و جوایزی به رسم یاد بود به آنها اهدا شد.‌
انتهای پیام/ م.ن 3080

کلمات کلیدی:
هفته.سلامت     جشنواره.غذا     اسما.حسن‌زاده     شبکه.بهداشت‌درمان     شهرستان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   6 ارديبهشت 1395

تعداد بازدید:   ۲۵

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >