هدف عالی دولت ارایه خدمات با کیفیت و ارتقای سطح سلامت جامعه است

7 ارديبهشت 1395
رییس جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان با اشاره به سیاست‌های دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر گفت: انجام خدمات با کیفیت به مردم و ارتقای سطح سلامت جامعه از اهداف عالی دولت است و خوشحالم که در کنار همکارانی عهده‌دار این مسئولیت می‌شوم که در این راستا از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند.

مهندس حسین دارابی با ابراز خرسندی از توفیق خدمت در دولت تدبیر و امید بیان داشت: امیدوارم با همکاری و مساعدت تمامی همکاران و مسئولان شهرستانی و استانی در انجام اقدامات مطلوب که شایسته مردم است گام برداریم.
وی افزود: اقدامات صورت گرفته در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر متفاوت از دیگر دانشگاه‌های کشور بوده است و گواه آن تقدیر و تشکر ویژه وزیر محترم بهداشت و درمان از رییس دانشگاه علوم پزشکی و مسئولان حوزه سلامت استان است.
مهندس دارابی با بیان تشکر از حمایت‌های مسئولان شهرستانی خاطر نشان کرد: برخود لازم می‌دانم تا با استفاده از تجربیات خود در حوزه بهداشت و درمان خدمات مطلوب و در شان همشهریانم ارایه شود تا در پیشگاه خداوند سربلند باشیم.
دکتر علیرضا حاجیونی رییس سابق بهداشت و درمان دشتستان نیز ضمن تشکر و قدردانی از زحمات تلاش گران بهداشت و درمان، تمامی موفقیت‌های بدست آمده را مرهون همکاری صمیمانه خدمتگزاران حوزه سلامت و دیگر نهادهای دولتی دانسته و ابراز امیدواری کرد که رویه همکاری و همدلی بیش از پیش ادامه یابد.

انتهای پیام/ س.غ3030


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
تودیع.معارفه     مهندس.حسین.دارابی     دکتر.علی‌رضا.حاجیونی        

تاریخ بروز رسانی:   7 ارديبهشت 1395

تعداد بازدید:   ۱۰

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >