واکنش سریع ستاد بحران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در انفجار گناوه

16 امرداد 1395
ستاد بحران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در حادثه انفجار خط لوله گاز گناوه در اولین دقایق وقوع حادثه با حضور در صحنه انفجار به مصدومین و مردم کمک کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز مدیرت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان بوشهر؛ رییس مرکز فوریت‌های پزشکی استان بوشهر گفت: بعد از اعلام وقوع حادثه سه تیم عملیاتی از پایگاه شهری گناوه ، پایگاه‌های جاده ای شول و مظفری و یک دستگاه آمبولانس از شرکت نفت و گاز گچسران ایستگاه 1200 برای امدادرسانی و انتقال مصدومین به محل حادثه اعزام شدند.
دکتر عبدالرحیم دادجو افزود: تیم‌های عملیاتی حاضر در محل حادثه 4 مصدوم را به بیمارستان سوانح سوختگی گناوه انتقال دادند و از مردم روستای گودری نزدیک به شول درخواست ترک منطقه به دلیل وجود لوله های گاز در محل حادثه و احتمال انفجار شد.
سرپرست بیمارستان سوانح و سوختگی شهرستان گناوه گفت: نقص فنی باعث انفجار در خط 42 اینچ ایستگاه لخته گیر گاز شهرستان گناوه شد که این انفجار، سه مصدوم و یک کشته بر جای گذاشت.
دکتر جواد طاهری افزود: براثر این انفجار که در 45 دقیقه بامداد رخ داد، دو نفر از مصدومین به نام‌های کیوان آونگ 32 ساله و علی نیرم 35 ساله با 5 درصد سوختگی به‌صورت سرپایی مداوا شده و از بیمارستان ترخیص شدند.
وی بابیان اینکه مصدومین در ساعت یک بامداد به بیمارستان سوانح و سوختگی اعزام شدند اظهار داشت: دو مصدوم دیگر به نام‌های عبدالغفار بهمنی 57 ساله با سوختگی 46 درصد و امیر بیرامی 30 ساله 90 درصد در بخش BICU بیمارستان بستری شدند.
سرپرست بیمارستان سوانح و سوختگی شهرستان گناوه گفت: عبدالغفار بهمنی برای ادامه درمان خود با بالگرد به بیمارستان شیراز انتقال داده شد، وضعیت عمومی وی خوب می‌باشد ولی متأسفانه امیر بیرامی در ساعت 10 صبح امروز فوت شد.
گفتنی مصدومین زیر نظر دکتر عبدالعظیم ویسی زاده متخصص عفونی و دکتر جواد طاهری پزشک عمومی مورد مداوا قرار گرفتند.

انتهای پیام/ د.ج 4060 + ز.ی5000


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
انفجار     ستاد.بحران.دانشگاه     عبدالکریم.دادجو     دکتر.جواد.طاهری     بیمارستان.سوختگی.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   16 امرداد 1395

تعداد بازدید:   ۳۸

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >