رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی:
بهداشت و درمان و آموزش‌وپرورش مکمل هم در پیشبرد برنامه‌های بهداشتی هستند

6 شهريور 1395
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گفت: مجموعه بهداشت و درمان و آموزش‌وپرورش مکمل یکدیگر در پیشبرد برنامه‌های بهداشتی هستند.

دکتر اصغر بحرانی در دیدار مدیریت آموزش‌وپرورش شهرستان دشتی که به مناسبت روز پزشک انجام گرفت، افزود: ضمن قدردانی از آموزش‌وپرورش در آموزش نکات بهداشتی در مدارس همکاری خوبی را با شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی داشته و این انتظار می‌رود که تعامل این دو نهاد بیش‌ازپیش گسترش یابد.
وی افزود: با توجه به اینکه بسیاری از بیماری‌ها نتیجه سبک زندگی ناسالم به‌ویژه تغذیه نامناسب است، توجه ویژه و هدف‌گذاری امور آموزشی دانش آموزان بر آموزش تغذیه صحیح حایز اهمیت بوده و قرار گرفتن موضوع تغذیه سالم دانش آموزان به‌عنوان دستور کار نشست آینده شورای سلامت شهرستان است.
حسن طیبیان آزاد رییس آموزش‌وپرورش شهرستان دشتی از نگاه مثبت و باز مسئولان بهداشت و درمان شهرستان به موضوع سلامت دانش آموزان تمجید کرد و گفت: دستیابی به اهداف سلامت جامعه، مستلزم فرهنگ‌سازی و همفکری و تعامل نهادهای مربوطه به‌ویژه بهداشت و درمان و آموزش‌وپرورش می‌باشد.
گفتنی است در این نشست لوح تقدیر مدیریت آموزش‌وپرورش به مناسبت روز پزشک به دکتر اصغر بحرانی رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی اهدا شد.
انتهای پیام/ م.ا 3040


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
روز.پزشک     حسن.طیبیان‌آزاد     دکتر.اصغر.بحرانی     شبکه.بهداشت‌درمان.دشتی        

تاریخ بروز رسانی:   6 شهريور 1395

تعداد بازدید:   ۱۷

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >