نان‌های صنعتی فاقد پروانه ساخت در شهرستان بوشهر جمع‌آوری شدند

31 شهريور 1395
در راستای بهینه‌سازی عرضه و نظارت بهداشتی بر نان‌های صنعتی، برخی مارک‌های فاقد پروانه ساخت در شهرستان بوشهر شناسایی و امحا شدند.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر؛ کارشناس مسئول بهداشت محیط مرکز بهداشت بوشهر گفت: با توجه به اهمیت و نقش غلات در رژیم غذایی و ارزش تغذیه‌های آن در سبد غذایی خانوارها، محصولات نان در کلیه پروسه تولید تا مصرف پایش و نظارت دقیق می‌گردند.
مهندس ندا عالی حسینی افزود: نظر به اینکه عرضه و فروش محصولات صنعتی به‌ویژه نان‌های بسته‌بندی تجاری تابع شرایط خاص بهداشتی بوده و در این قضیه درج مشخصات بهداشتی (تاریخ تولید، انقضا، نام محصول، آدرس، پروانه ساخت، کد شناسه نظارتی)، شرایط نگهداری و حمل‌ونقل محصول ملاک ارزیابی قرار می‌گیرد.
وی تصریح کرد: طی این نظارت‌ها در شهرستان بوشهر بازرسین بهداشت محیط مرز بهداشت این شهرستان مقادیری از نان‌های صنعتی با مارک‌های تجاری را به دلیل تخلف بهداشتی، از سطح سوپرمارکت‌های شهر جمع‌آوری و معدوم نمودند.
کارشناس مسئول بهداشت محیط مرکز بهداشت بوشهر اظهار داشت: همکاران بهداشت محیط و حرفه‌ای به‌طور مستمر کلیه فروشگاه‌های بزرگ و زنجیره‌ای و سوپرمارکت‌های شهری را بازرسی و سایر اقلام مواد غذایی به‌ویژه نان‌های صنعتی بسته‌بندی را بازبینی و در صورت رؤیت تخلف در محصولات، جمع‌آوری و امحاء گردیده و با متخلفین برخورد جدی صورت خواهد پذیرفت.

انتهای پیام/ ا.س- 3000

 

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelationکلمات کلیدی:
نان‌های.صنعتی     مهندس.ندا.عالی‌حسینی     مرکز.بهداشت.بوشهر        

تاریخ بروز رسانی:   31 شهريور 1395

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >