پاک‌سازی ساحل خلیج‌فارس و بازار میوه و تره‌بار بوشهر به مناسبت روز جهانی بهداشت محیط

11 مهر 1395
در دهه بهداشت محیط، دوستداران محیط‌زیست، دانش آموزان دبیرستان پسرانه سعادت و سازمان مدیریت پسماند بوشهر در ساحل خلیج‌فارس، پارک سیادت و بازار میوه و تره‌بار به پاک‌سازی محیط پرداختند.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر؛ کارشناس مسئول بهداشت محیط مرکز بهداشت اظهار داشت: حفاظت از محیط‌زیست و سواحل دریا، اکنون به یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های بشر تبدیل‌شده و رشد جمعیت، صنعت و مصرف‌زدگی شهروندان و تغییرات آب و هوایی انسان را با مشکلات فراوانی مواجه ساخته است.
مهندس ندا عالی حسینی تصریح کرد: در این برنامه دسته‌جمعی، بازرسین بهداشت محیط مرکز خدمات جامع سلامت علی ابن ابیطالب (ع)، دانش آموزان دبیرستان سعادت و سازمان مدیریت پسماند به پاک‌سازی ساحل دریا، پارک سیادت و بازار میوه و تره‌بار پرداختند،
وی اضافه کرد: این حرکت نمادین، آغاز مجدد و تجدید پیمانی در راستای برداشتن قدم‌های بزرگ برای حفظ محیط‌زیست و ترویج فرهنگ ملی و دینی به‌منظور حفاظت سواحل دریای خلیج همیشگی فارس می‌باشد.
مهندس ندا عالی حسینی بیان کرد: امروزه سلامت و کیفیت مواد غذایی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است که در این زمینه پاک‌سازی بازارچه میوه و تره‌بار بوشهر به مرحله اجرا درآمد.
انتهای پیام/ ا.س- 3000
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
پاک‌سازی.ساحل     ر.زجهانی.بهداشت‌محیط     مهندس.ندا.عالی‌حسینی     مرکز.بهداشت.بوشهر    

تاریخ بروز رسانی:   11 مهر 1395

تعداد بازدید:   ۸

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >