در شهرستان دشتستان صورت گرفت:
دیدار مسئولان شبکه بهداشت و درمان شهرستان با خانواده شهید هشت سال دفاع مقدس

25 بهمن 1395
در راستای تجلیل و تکریم از افتخارت نظام مقدس جمهوری اسلامی دیداری با خانواده شهید شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان صورت گرفت.

 امام‌جمعه سعدآباد، حجت‌الاسلام کشاورز بارگاهی در این نشست اظهار کرد: جامعه ایران اسلامی همیشه مدیون خانواده معظم شهدا و جانبازان است و امنیت و آسایش امروز جامعه ما مدیون ایثارگری و ازخودگذشتگی شهدا و ایثارگران عزیز می‌باشد.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، نیز گفت: یکی از برنامه‌هایی که همواره مورد تأکید رییس دانشگاه بوده و به‌طور مستمر نیز برگزار می‌شود دیدار با خانواده همکاران شهید و ایثارگر دانشگاه است و این وظیفه همه ماست که به امور خانواده‌های شهدا و ایثارگر که باخدای خویش معامله کرده‌اند رسیدگی کنیم.
دکتر حسین دارابی افزود: خواهر این شهید بزرگوار، فهمیه بحرینی، از پرستاران نمونه بیمارستان شهید گنجی است و به مناسبت فرارسیدن روز پرستار، این خانواده مورد تجلیل قرار گرفتند.
گفتنی است در این دیدار با حضور جمعی از مسئولین شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، امام‌جمعه و بخشدار سعدآباد از خانواده شهید یحیی بحرینی که از مجموعه شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان است تجلیل شد.

انتهای پیام/ س.غ 3030

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
نشست     دیدار     اما.جمعه     حجت‌الاسلام.کشاورزبارگاهی     دکتر.حسین.دارابی     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   25 بهمن 1395

تعداد بازدید:   ۴

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >