تقویت حفاظت فیزیکی از مراکز و خانه‌های بهداشت در شهرستان دیر

24 بهمن 1395
مسئول امور عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر از تقویت حفاظت فیزیکی مراکز و خانه‌های بهداشت در این شهرستان خبر داد.

احمد آخوندی در نشست توجیهی پرسنل حراست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: ایجاد فضای امن وظیفه همگانی است و همه کارکنان باید اصول امنیتی را رعایت کنند.
وی به اقدامات انجام‌شده در خصوص تقویت حفاظت فیزیکی در شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر گفت: به‌منظور افزایش حفاظت فیزیکی و تقویت نظارت بر اموال دولتی و بیت‌المال در تمامی مراکز خدمات جامع سلامت، پایگاه‌های سلامت و خانه‌های بهداشت تحت پوشش دوربین‌های نظارتی و حفاظتی نصب‌شده است.
وی با اشاره به اعتبار تخصیصی مبلغ دویست و ۵۰ میلیون ریال برای تهیه سیستم دوربین مداربسته گفت: تعداد ۱۶ دستگاه دوربین در واحدهای تحت پوشش نصب و راه‌اندازی شده است.
واحد حراست، پیشانی سازمان و اولین واحد تماس با ارباب‌رجوع است
مسئول امور عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر بابیان اینکه کار پرسنل حراست و نگهبان کاری بسیار سخت و حساس است گفت: واحد حراست، پیشانی سازمان و اولین واحد تماس با ارباب‌رجوع است.
آخوندی با تأکید بر تکریم ارباب‌رجوع گفت: معمولاً ارباب‌رجوعی که به مراکز خدمات جامع سلامت مراجعه می‌کنند با توجه به درد ناشی از بیماری از آستانه تحمل کمی برخوردارند و ما موظف هستیم تا ضمن انجام وظایف و مأموریت سازمانی خود با رفتاری حسنه و خوب با آن‌ها رفتار کنیم.
وی با تشریح اینکه برای به وجود آوردن امنیت فیزیکی مناسب و کافی بایستی از ابزارها و روش‌های سنتی بسیار فراتر رفت تصریح کرد: امنیت فیزیکی می‌تواند سه منظور عمده را فراهم کند که کنترل دسترسی به تجهیزات و داده‌ها، حفاظت از سایت‌های کامپیوتری و دیتاسنترها و درنهایت حفاظت از دستگاه‌ها در مقابل بروز حوادث غیرمترقبه است.
انتهای پیام/ ح.ن 3050


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
نشست     احمد.آخوندی     شبکه.بهداشت‌درمان.دیر    

تاریخ بروز رسانی:   24 بهمن 1395

تعداد بازدید:   ۷۹

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >