آغاز به کارگروه تواشیح و مدیحه‌سرایی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

26 فروردين 1396
با معارفه و دیدار صمیمانه اعضای گروه تواشیح و مدیحه‌سرایی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه این گروه رسماً کار خود را آغاز کرد.

در این دیدار معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه از قرآن کریم به‌عنوان طبیعت ناطق یادکرد و از فعالان و تلاشگران این حوزه به‌عنوان سفیران هدایت دانشگاه در جهت نورافشانی آموزه‌های قرآنی٬ تقدیر کرد.
در این نشست، دانشجویان عضو گروه تواشیح یک‌به‌یک خود را معرفی کردند و به بیان راهکارها و نظرات خود به‌منظور رشد و ارتقای گروه پرداختند و آمادگی خود را برای حضور در جشنواره سراسر قرآن و عترت وزارت بهداشت اعلان کردند.
کارشناسان قرآن و عترت دانشگاه نیز اهمیت و شاخص بودن گروه تواشیح برای معرفی ظرفیت‌های درونی دانشگاه و انجام کار گروهی منسجم و تأثیر گزار را ازجمله مزایای تشکیل گروه تواشیح دانستند و هرگونه همکاری و تعامل در جهت پیشبرد و موفقیت این گروه از طریق حمایت و پشتیبانی معاونت دانشجویی و فرهنگی را اعلان کردند.
نشست معرفی و آغاز به کارگروه تواشیح و مدیحه‌سرایی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر باهمت کانون قرآن و عترت دانشگاه شنبه 26 فروردین در دفتر معاونت دانشجویی و فرهنگی برگزار شد.
انتهای پیام/ س.ر 2050


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
معاون.دانشجویی‌فرهنگی     مهندس.محمدی     تواشیح     مدیحه‌سرایی        

تاریخ بروز رسانی:   26 فروردين 1396

تعداد بازدید:   ۶

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >