دومین کنگره شهدای دانشجوی استان بوشهر به روایت تصویر

12 اسفند 1396
دومین کنگره شهدای دانشجوی استان بوشهر به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با تجلیل از خانواده‌های شهدای دانشجو، تقدیر از برگزیدگان جشنواره‌ها و رونمایی از کتاب شهید نادر گنجی در مجتمع فرهنگی هنری 9 دی به کار خود پایان داد.

در آیین اختتامیه این کنگره پس از ایراد سخنرانی رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به‌عنوان میزبان دومین کنگره شهدای دانشجو، با حضور روسای دانشگاه‌های استان و معرفی آثار و نفرات برتر از برگزیدگان جشنواره‌های فرهنگی ورزشی دانشجویان تقدیر شد.
در بخش دیگر روز پایانی کنگره شهدای دانشجوی استان، اصغر نقی زاده بازیگر سینما و تلویزیون خاطراتی از دوران دفاع مقدس را نقل کرد و همسر شهید حبیب خلعتی نیز به قرائت شعر پرداخت.
پایان‌بخش اختتامیه دومین کنگره شهدای دانشجوی استان بوشهر رونمایی از کتاب شهید نادر گنجی و فیلم مستند شهید فخرایی به‌عنوان شهید شاخص دومین کنگره شهدای دانشجو و تقدیر از خانواده‌های شهدای دانشجوی استان بوشهر بود که پس از ایراد سخنان آیت‌الله صفایی بوشهری نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه شهر بوشهر صورت گرفت.
اختتامیه دومین کنگره شهدای دانشجوی استان بوشهر صبح روز سه‌شنبه 8 اسفندماه سال جاری با شرکت خانواده‌های شهدای دانشجو، اساتید و دانشجویان دانشگاه‌های استان، مسئولین استانی و جمعی از علاقه‌مندان به شهدا در مجتمع فرهنگی و هنری 9 دی بوشهر برگزار شد.
انتهای پیام/م.غ 1023

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
اختتامیه     شهدای.دانشجو     اصغر.نقی‌زاده     معاونت.دانشجویی.فرهنگی        

تاریخ بروز رسانی:   12 اسفند 1396

تعداد بازدید:   ۱۹

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >