معاون فنی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر:
ﺟﻠــﺐ ﺣﻤﺎﯾــﺖ همه‌جانبه ﺑــــﺮاي ارﺗﻘــــﺎي برنامه‌های هفته ﺳــــﻼﻣت ضروری است

1 ارديبهشت 1397
معاون فنی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: ﺟﻠــﺐ ﺣﻤﺎﯾــﺖ همه‌جانبه ﺑــــﺮاي ارﺗﻘــــﺎي برنامه‌های هفته ﺳــــﻼﻣت ضروری است.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، مهندس حمید حبیبی نیا افزود: جلب حمایت سیاست‌گذاران و مدیران موفقیت‌های حوزه سلامت را برجسته نشان خواهد داد.
وی بابیان اینکه موضوع جهانی روز سلامت امسال، "پوشش همگانی سلامت، برای همه و در همه‌جا " است، تصریح کرد: خدمات بهداشتی، شامل طیف گسترده‌ای از خدمات بهداشتی ضروری و وسیع است و ارتقای سلامت، پیشگیری، درمان بیماری‌ها و مراقبت‌های تسکینی در بیماری‌های صعب‌العلاج ازجمله خدمات بهداشتی محسوب می‌شوند.
معاون فنی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: هفته سلامت، هفته‌ای است که در تحقق توسعه پایدار و بر مشارکت و همراهی رفتارهای مردمی و اجرایی تأکید دارد و به همین دلیل ضروری است جهت ارتقاء برنامه‌های این هفته حمایت همه‌جانبه از طرف کادر بهداشتی و درمانی صورت پذیرد.
مهندس حمید حبیبی نیا گفت: جلب حمایت سیاست‌گذاران و مدیران در پشتیبانی از برنامه‌های سلامت بایستی مدنظر قرار بگیرد برای اینکه بتوانیم به سیاست‌های سلامت دسترسی پیدا کنیم لذا بایستی موفقیت‌های حوزه سلامت را برجسته نشان داد.
این مقام مسئول اضافه کرد: در این هفته برنامه‌های متنوعی برنامه‌ریزی‌شده است که اهم آن شامل افتتاحیه و عملیات اجرایی چند مرکز خدمات جامع سلامت، برپایی ایستگاه و غرفه‌های سلامت، نمایشگاه و همایش سفیران سلامت جوان با محوریت ترویج سبک زندگی سالم، ملاقات با مسئولین، پیاده‌روی و تقدیر از فعالان حوزه سلامت می‌توان نام برد.
جلسه هماهنگی هفته سلامت با موضوع " پوشش همگانی سلامت: برای همه، در همه‌جا " با حضور واحدهای درونبخشی در سالن اجتماعات مرکز بهداشت شهرستان بوشهر برگزار شد.

انتهای پیام/ ا.س- 3000
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
هفته.سلامت     معاون.فنی     مهندس.حمدی.حبیبی‌نیا     مرکز.بهداشت.بوشهر        

تاریخ بروز رسانی:   1 ارديبهشت 1397

تعداد بازدید:   ۳۳

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >